Napsali o nás

Zde vám přinášíme výběr článků, které se věnují HESU a našim aktivitám. Společně s vášní a odhodláním se snažíme nabízet prostředí, kde lidé mohou rozvíjet své tělo, mysli a ducha.

Naše společenství je plné inspirace, podpory a vzájemného sdílení. V těchto článcích se dozvíte více o našem příběhu, zakladatelích a hlavních členech týmu. Prozkoumáte naše tréninkové programy, metody a techniky, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů a překonat vlastní limity.

Budeme vás také seznamovat s našimi úspěchy, událostmi a spoluprací s partnery. Přečtete si o našich sportovních akcích, výkonech našich sportovců a inspirativních příbězích našich členů.

Doufáme, že vám tyto články poskytnou užitečné informace, motivaci a inspiraci k aktivnímu a zdravému životnímu stylu. Připojte se k nám a buďte součástí naší komunity, která vám pomůže objevit vaše nejlepší já.

Denik.cz

Teenager je nadějí české atletiky. Kolik rekordů Davidík ještě pokoří?

Rybář, pilný student a hlavně nadějný atlet. Seznamte se: to je vizitka Jakuba Davidíka. Běžec na středních tratích, jehož jméno byste si měli zapamatovat. Nevysoký teenager letos překonal letos tři juniorské rekordy na 800, 1000 i na 1500 metrů. „Je to hezká sbírka,“ říká s úsměvem Davidík.

Ceskobudejovicky.denik.cz

Zuzana Hejnová našla na odložení olympijských her i klady

Dvojnásobná mistryně světa, medailistka z OH. Vítězka celkového pořadí Diamantové ligy. Vizitka Zuzany Hejnové je opravdu obdivuhodná. Stejně jako její zapálení pro trénink malých dětí. Česká atletická hvězda se věnuje dětem na HESU kempu v Sušici.

Novinky.cz

Nevíte, na jaký sport dát své dítě? Zkuste atletiku. Dá základ i k ostatním sportům

Odtrhnout v dnešní době děti od sociálních sítí není vůbec jednoduché. Pohybu tak mají poskromnu. Jen málokterý prvňáček dokáže udělat kotoul, dospívající se už o to téměř nepokoušejí. Kladný vztah ke sportu přitom může pomoci dětem lépe zvládat krizové situace. Čím dříve se sportem začnou, tím lépe.

Sport.cz

Hejnová se Špotákovou dál drží prapor. Snad se přidá někdo z mladých, věří překážkářka

Na první Diamantové lize v Římě stáhla ze svého letošního maxima dvě desetiny a doběhla třetí. V pátek v Lausanne ubrala časem 54,11 s dalších sedm desetin a brala druhé místo. Překážkářka Zuzana Hejnová po zdravotně protrápeném loňském roce opět zatápí světové špičce.

Deník.cz

Hejnová nezahálí. Už závodila a běhala i s dětmi

Trápení s bolavými achilovkami a kolenem, kvůli čemuž rychle vyklidila arénu na loňském mistrovství Evropy v Berlíně, je minulostí. „Myslím, že jsem na tom dobře,“ pochvaluje si čtvrtkařka s překážkami Zuzana Hejnová.

Czechteam.info

První ostrý test pro Hejnovou. Dvojnásobná světová šampionka zvládá tréninky i péči o děti

Je zdravá a cítí se skvěle. Trénink pod vedením Dany Jandové jí prospívá. „S Danou jsem maximálně spokojená, nikdo mi nikdy v tréninku nerozuměl lépe,“ říká Zuzana Hejnová dvojnásobná světová šampionka v běhu na 400 metrů překážek.

Lidové noviny - Relax

Sportovci o hladu

Jde jim o kvalitní výkon, potřebují regenerovat, předcházet zraněním, být zdraví. Přesto se sportovci ve svých klubech o tom, jak se správně stravovat, prakticky nic nedozvědí. Zpověď biatlonistky Gabriely Koukalové, která tvrdí, že se potýkala s bulimií, připomněla, že sport je po modelingu druhým největším odvětvím, kde jídlo hraje velmi podstatnou roli.

Domažlický deník

Akademie atletky Zuzany Hejnové podporuje nadějné bratry Forejtovy

Ve sbírce má olympijský bronz a je dvojnásobnou mistryní světa. Špičková česká atletka Zuzana Hejnová chce nasbírané zkušenosti předávat dál. Její sportovní akademie HESU mimo jiné zahrnuje elitní tým pěti talentovaných atletů v dorosteneckém a juniorském věku a několik trenérů.

To top