Odborné poradenství

Jsme sice sportovní akademie, ale nechceme jen nabírat svaly a ubírat sekundy. Sport vnímáme jako nezbytnou, ale nikoliv jedinou podmínku pro spokojený život. Stejný důraz proto klademe na regeneraci, správnou výživu a celkovou péči o náš duševní i fyzický stav.

Ať už se jedná o otázky týkající se dechu, stravování, tréninkového plánu, relaxace, zvládání stresu nebo jiných oblastí zdraví a pohody, naše odborné poradenství vám poskytne důležité informace, rady a podporu. Společně budeme pracovat na dosažení vašich cílů a zlepšení kvality vašeho života.

Přijďte a využijte odborného poradenství od HESU. Posuňte své zdraví a pohodu na vyšší úroveň a zažijte plnější a spokojenější život.

Strava a pitný režim - zdravý životní styl

Zdravá strava a správný pitný režim jsou základem zdravého životního stylu. Co jíme a pijeme má významný dopad na naše tělo, energii a celkovou pohodu. Ve spolupráci s HESU vám přinášíme osvědčené a vyvážené stravovací tipy, které vám pomohou dosáhnout optimálního stavu zdraví.

Dech, výkon a regenerace

Zlepšujte svůj výkon a regeneraci s HESU a Oxygen Advantage! Jsme odborníci v oblasti dechu a poskytujeme individuální a skupinovou podporu pro dosažení optimálního dechového vzorce a využití jeho potenciálu pro lepší sportovní výkony. Připojte se k nám a objevte sílu správného dýchání.

Psychologické poradenství

Při přípravě sportovních talentů nesmíme opomíjet jejich zdravotní, ale i psychický stav. Právě ten hraje klíčovou úlohu v rozvoji dlouhodobého vztahu ke sportu, ale také aktuálního výkonu během tréninku a závodění.

To top