HESU Tým

Vítejte v týmu HESU! Jsme skvělá parta lidí, kteří jsou nadšení pro sport a zdravý životní styl. V podstatě jsme tu proto, abychom vám nabídli všechno možné, co vám pomůže dosáhnout vašich cílů a žít život naplno. S naším super týmem profesionálů, kteří mají neuvěřitelně rozmanité schopnosti a znalosti, jsme připraveni vás motivovat a podporovat na cestě k lepší kondici, vyšším výkonům a zdravějšímu životnímu stylu. Takže jdeme na to!

A co je důležité, zaměřujeme se i na naše nejmenší členy! Ano, slyšeli jste správně. Vybraní trenéři z našeho týmu jsou certifikovanými trenéry pro práci s atletickou přípravkou a žactvem a vytváří tak pro ně rozmanité tréninky plné her, zábavy a všesportovní přípravy přesně pro daný věk.

ZUZANA HEJNOVÁ

zakladatelka HESU

Zuzku snad ani není třeba představovat: olympijská medailistka, mistryně světa a reprezentantka ČR. Pochází z Liberce a jako malá byla aktivní dítě. Zkoušela různé sporty a už 2. třídy chodila na kroužek atletiky.  Byla vedena k všestrannosti a na tomto přístupu jsou dnes založeny tréninky HESU. Její sportovní sen, získat medaili na olympiádě, se jí splnil. Nesnáší létání letadlem, ale moc ráda cestuje, nejraději po Asii.

Více o Zuzce
HONZA ŽALUD

spoluzakladatel a ředitel HESU

Ke sportu ho přivedla maminka, na základní škole potom získal atletický základ. Vystudoval FTVS UK. V současnosti se v HESU zaměřuje na tréninky dospělých. K jeho koníčkům patří běh, lyže, tenis, golf, potápění a ještě mnoho dalších. Rád také cestuje nebo si čte. Vedení HESU ho naplňuje každý den.

Více o Honzovi
DANA JANDOVÁ

trenérka HESU

Dana vstoupila do života sportu sportovní gymnastikou, volejbalem a plynule přešla k závodní atletice, v níž  reprezentovala ČR v sedmiboji. Po zranění vystudovala FTVS – trenérství a jako trenérka funguje dodnes. Zuzku přivedla k 1. titulu MS Juniorů do 17 let a dále vychovala a vychovává mnoho reprezentantů. Jak sama o sobě říká:“ Nebojím se žádného sportu, který se odehrává nohama na zemi 🙂  Z letadla bych ale určitě neskočila „. Její heslo zní: “S úsměvem jde všechno líp :-)”

Více o Daně
LENKA ŠTĚPÁNOVÁ

trenérka dětí

Lenka se ke sportu dostala díky rodičům. Nejvíce se věnovala basketbalu, který hrála už od 3. třídy. Vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně. V současnosti je trenérkou a učitelkou 1. stupně na ZŠ genpor. F. Peřiny. Kromě sportu má ráda cestování a hudbu.

Více o Lence
VERONIKA JÉGROVÁ

trenérka dětí

Veronika je od malička atletkou. Ke sportu ji přivedl maminka, sama atletka již v předškolním věku. Je odchovankyní jablonecké atletiky a stejně jako Zuzka svěřenkyní trenérky Dany Jandové. V HESU trénuje děti v libereckém kroužku.

Více o Veronice
PETRA LORENZOVÁ

trenérka dětí

Petra je trenérkou s všestrannými znalostmi a zkušenostmi. Když zrovna netrénuje naše nejmenší, věnuje se trénování běžeckého lyžování nebo třeba tejpuje.

Více o Petře
Hanka Vargová

trenérka dětí

MARTIN LEVÝ

trenér individuálních tréninků

Martin je nejen všestranným sportovcem, ale také činorodým jedincem. Když zrovna neběhá a nebo neučí běhat ostatní, najdete ho pod basketbalovým košem nebo s foťákem v ruce či na tanečním parketu. V současné chvíli působí v naší akademii jako manažer našich trenérů kroužků či jako trenér individuálních tréninků.

Více o Martinovi
MAREK ZÚBER

individuální tréninky

ALENA HEJNOVÁ

trenérka dětí a maminka Zuzky

Ála s atletikou začínala už na základní škole a v 11 letech začala závodně hrát tenis. Má vysokoškolské vzdělání zaměřené na tělesnou výchovu a zkušenosti s trénováním dětí mladšího školního věku. Ráda čte, jezdí na bruslích a na kole.

Více o Aleně
PAVEL HEJN

trenér dětí a tatínek Zuzky

Pavel v dětství zkoušel volejbal, hokej i fotbal, ale nejvíce ho bavil orientační běh. Dnes učí děti sportovní všestrannosti, správné výživě a regeneraci. Tyto hodnoty předal i své dceři Zuzce, kterou považuje za sportovní vzor.

Více o Pavlovi
MARKÉTA PAVLŮ

koordinátor kroužků a marketingová a administrativní podpora HESU

Markéta se věnovala atletice již od svých 6 let. Prošla několika atletickými oddíly, ať už jako sportovec, trenér nebo jako činovník, a tak se i se Zuzkou zná z dob na dráze. V HESU má na starosti administrativu spojenou s kroužky a kempy, marketing a občas i nějaký ten trénink či moderování.

LUCIE KOMRSKOVÁ

konzultant HESU v oblasti zdravého životního stylu

Lucka začínala se sportovní gymnastikou, až pak se dostala k atletice. Má široké znalosti v oblasti sportu a zdravé výživy. Znalosti získala během studia na FTVS. Baví ji jóga, knihy a tanec. Zastává motto: Ve zdravém těle zdravý duch!

Více o Lucii
RADKA KULHÁNKOVÁ

poradkyně HESU v oblasti psychologie

Radka se v současné době zabývá především poradenstvím v oblasti sportu, osobnostního rozvoje a školství. Spolupracuje s HESU Elite team, Zuzkou Hejnovou a dalšími úspěšnými vrcholovými sportovci z různých sportů. Na své práci má ráda, že je velice zajímavá a pestrá. Ráda sportuje, a to hlavně se svou rodinou.

Více o Radce
MONIKA DIVIŠOVÁ

konzultant HESU v oblasti výživy

Monika se specializuje na oblast výživy. Učí ostatní, jak si připravit jídlo, které podpoří tělo při výkonu a přitom výborně chutná. Zároveň je také lektorkou a koučkou. Ráda sportuje, cvičí jógu, jezdí na kole nebo chodí běhat do lesa.

Více o Monice
To top