Dech, výkon a regenerace

Dech hraje významnou roli v našem výkonu a regeneraci. Správný dechový vzorec a techniky dýchání mohou zlepšit naši fyzickou kondici, vytrvalost, a také nám pomoci lépe se zotavit po tréninku nebo závodě. Práce s dechem je proto nedílnou součástí tréninkového procesu a optimálního zdravotního stavu.

V HESU se zaměřujeme na oblast dechu, výkonu a regenerace. Pomáháme našim klientům objevit výhody a sílu správného dýchání a poskytujeme jim nástroje a techniky, které jim umožní využívat potenciál dechu pro dosažení lepšího sportovního výkonu a rychlejšího zotavení.

Během našich sezení vám náš tým specialistů v oblasti dechu poskytne individuální a skupinovou podporu. Prostřednictvím různých dechových cvičení, technik a kombinací s pohybem vás naučíme, jak lépe ovládat dech, jak správně dýchat při fyzické námaze, jak se uklidnit a získat větší koncentraci.

 

Sezení probíhají naživo v terénu nebo on-line.

 

Naše služby jsou cenově individuálně přizpůsobeny a závisí na konkrétních potřebách a rozsahu spolupráce. Každý klient má odlišné požadavky a cíle, a proto je nejlepší se obrátit na nás přímo pro bližší informace o cenách a dostupných balíčcích.

Pokud máte zájem o naše služby, stačí nám poskytnout základní informace o vašich potřebách a cílech. Rádi vás seznámíme s našimi možnostmi a vytvoříme individuální plán práce s dechem, který bude odpovídat vašim potřebám.

Vaše dýchání je klíčem k lepšímu výkonu a regeneraci. Připojte se k nám v HESU a objevte sílu dechu pro dosažení svého plného potenciálu.

Práci s dechem lze vhodně kombinovat s použitím osobnostního dotazníku z kategorie psychologie.

 

Orientační ceník, cenová nabídka bude upřesněna a sestavena dle rozsahu potřebné podpory

  • 1 200,- Kč/hod. práce osobní či on-line
  • Cestovní náklady – dle dohody
To top