Kroužek Praha Vinohrady

Díky našim kroužkům se děti mohou zapojit do sportovních her, naučit se nové dovednosti a objevit svůj potenciál. S podporou našich trenérů a v přátelském prostředí se děti budou bavit, rozvíjet své schopnosti a vytvářet nová přátelství. Přihlaste své děti do našich kroužků a umožněte jim prožít nezapomenutelné zážitky plné radosti ze hry, pohybu a objevování světa. Míčové hry, skupinové hry, atletika, gymnastika, posilování s vlastním tělem, relaxace – to vše na děti v rámci našeho kroužku čeká!

Místo: Základní škola a mateřská škola, Nám. Jiřího z Lobkovic 22/121, Praha 3

 

Kroužek je realizován za finanční podpory Městské části Praha 3.

Dny a časy tréninků:

Pátek

14:00 – 15:00: “přípravka” 0. – 2. třída

15:00 – 16:00: “žáci” 3. – 5. třída

 

 • Ke kroužku je možné připojit se kdykoliv v průběhu školního roku.
 • Před přihlášením je možné si v případě volné kapacity domluvit 1 trénink na zkoušku.
 • Kroužek mohou navštěvovat i děti, které nejsou žáky partnerské ZŠ.
 • Děti navštěvující družinu vyzvedáváme a vracíme zpět, sraz ostatních na trénink je 10 minut před začátkem na vrátnici školy, kam děti po tréninku také vracíme.
 • Minimální počet dětí pro otevření kroužku je 10.

 

Cena:

2300 Kč/pololetí nebo 4300 Kč/celý rok (výhodnější o 300,-)

V případě přihlašování sourozenců poskytujeme slevu 10 %. Zadejte u každého dítěte slevový kód LOBKO2324.

Storno podmínky – Odhlášení z kroužku je možné jen z vážných (např. zdravotních) důvodů. V tomto případě vracíme platbu poníženou o odchozené hodiny a administrativní poplatek 15 %. Úplné znění platebních a storno podmínek zde -> HESU_PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY. Děkujeme za pochopení.

Jak postupovat při vyplňování přihlášky

 1. Klikněte na tlačítko „Přihláška„.
 2. Pokud vaše dítě již kroužek navštěvovalo, přejděte k bodu č. 4. V opačném případě vytvořte „Nový účet“ (profil, pod kterým se budete do systému kdykoliv přihlašovat).
 3. Na email, který jste zadali při registraci obdržíte „Validační email“ -> registraci potvrďte kliknutím na odkaz ve validačním emailu.
 4. Přejděte na přihlášení a přihlaste se do svého profilu.
 5. Klikněte na záložku „Kroužky“ a vyberte kroužek, na který chcete dítě přihlásit. Zobrazí se vám detailní popis kroužku. V pravé dolní části stránky klikněte na “Přihlásit”.
 6. Objeví se vám 3-krokový formulář přihlášky: V prvním kroku “Přihláška” vyberte “Účastníka”, tj. dítě, které na kroužek přihlašujete. V případě, že přihlašujete dítě poprvé, budete mít v nabídce pouze možnost “Nový účastník”. Poté vyplňte veškeré požadované údaje. V případě přihlašování sourozenců, poskytujeme slevu 10%. U kroku “Předpis platby” (volba přihlášení na pololetí či celý rok) zadejte u každého dítěte slevový kód “LOBKO2324”. Poté klikněte na “Pokračovat”. V druhém kroku u “nového účastníka” vyplňte veškeré údaje o vašem dítěti. U dětí, které jste již dříve přihlašovali a máte je tak uložené ve svém profilu, se údaje propisují (i tak ale prosíme o kontrolu správnosti údajů).Ve třetím kroku je možné doplnit k vaší přihlášce jakoukoliv poznámku. Přihlášku potvrdíte stisknutím tlačítka “Přihlásit”.
 7. Přijetí vaší přihlášky bude do 5 pracovních dnů potvrzeno administrátorem.
 8. Vyplněnou a potvrzenou přihlášku poté najdete na záložce „Úvod“ v levé části stránky „Moje přihlášky->Aktivní přihlášky”. U přihlášky máte uvedený Stav přihlášky (tj. čeká na schválení, přihlášen), Variabilní symbol, částku, která se má Doplatit, číslo účtu a případně poznámku k přihlášce.
 9. Po kliknutí na přihlášku se dostanete do detailního výpisu přihlášky, kde v levé části “Možnosti přihlášky” -> zvolte “Souhrn přihlášky”. Zde najdete možnost “Stáhnout přihlášku”. Vyplněnou přihlášku přineste vytištěnou a podepsanou na první hodinu. K přihlášce je třeba dodat také potvrzení od lékaře – můžete si ho stáhnout po kliknutí na “Možnosti přihlášky” -> “Dokumenty ke stažení” nebo výše na této stránce po kliknutí na tlačítko “Zdravotní potvrzení”. Jedná se pouze o nepovinný vzor a potvrzení můžete dodat i na jakémkoliv jiném formuláři lékaře. Platnost potvrzení je 2 roky.
Petra Lorenzová

trenérka

plorenzova@hejnova.cz

+420 605 401 123

Markéta Pavlů

koordinátorka kroužků

mpavlu@hejnova.cz

přihlášky, změny v přihláškách, vystavování faktur

To top