Kroužek Praha Řepy

Díky našim kroužkům se děti mohou zapojit do sportovních her, naučit se nové dovednosti a objevit svůj potenciál. S podporou našich trenérů a v přátelském prostředí se děti budou bavit, rozvíjet své schopnosti a vytvářet nová přátelství. Přihlaste své děti do našich kroužků a umožněte jim prožít nezapomenutelné zážitky plné radosti ze hry, pohybu a objevování světa. Míčové hry, skupinové hry, atletika, gymnastika, posilování s vlastním tělem, relaxace – to vše na děti v rámci našeho kroužku čeká!

Místo: Základní škola genpor. Františka Peřiny, Socháňova 19/1139, Praha 6

 

PŘIHLÁŠKY NA ŠKOLNÍ ROK 2024/25 BUDOU PŘEDNOSTNĚ SPUŠTĚNY PRO STÁVAJÍCÍ DĚTI 1.6.2024 (HESLO OBDRŽÍ RODIČE EMAILEM), PRO OSTATNÍ DĚTI BUDOU PŘIHLÁŠKY SPUŠTĚNY 14.6.2024.

Dny a časy tréninků:

Pondělí

14:00 – 15:00: “žáci A pondělí ” 1. – 2. třída

15:00 – 16:00: “žáci B pondělí” 3. – 5. třída

16:00 – 17:00: „přípravka“ MŠ

Čtvrtek

14:00 – 15:00: “žáci A čtvrtek” 1. – 2. třída

15:00 – 16:00: “žáci B čtvrtek” 3. – 5. třída

16:00 – 17:00: „žáci C” 6.-7.  třída

 

Začínáme v pondělí 16. září 2024, končíme ve čtvrtek 19. června 2025. Tréninky se nekonají o prázdninách a ve dnech ředitelského volna.

 

 • Kroužek je možné navštěvovat 1x nebo 2x týdně. Pro cvičení 2x týdně zvolte skupinu s označením plus – např. „žáci pondělí +“.
 • Ke kroužku je možné připojit se kdykoliv v průběhu školního roku.
 • Před přihlášením je možné si v případě volné kapacity domluvit 1 trénink na zkoušku.
 • Kroužek mohou navštěvovat i děti, které nejsou žáky partnerské ZŠ.
 • Děti ze ZŠ gen. Por. Fr. Peřiny vyzvedáváme a vracíme do družiny, ostatní děti musí docházet na trénink samy/v doprovodu rodičů.
 • V létě cvičíme venku na atletickém oválu, v zimě v tělocvičně ZŠ.
 • Minimální počet dětí pro otevření kroužku je 10.

 

Cena:

návštěva 1x týdně: 2300 Kč/pololetí nebo 4300 Kč/celý rok (výhodnější o 300,-)

návštěva 2x týdně: 4100 Kč/pololetí nebo 7600 Kč/celý rok (výhodnější o 600,-)

V případě přihlašování sourozenců poskytujeme slevu 10 %. Zadejte u každého dítěte slevový kód REPY2425.

Storno podmínky – Odhlášení z kroužku je možné jen z vážných (např. zdravotních) důvodů. V tomto případě vracíme platbu poníženou o odchozené hodiny a administrativní poplatek 15 %. Úplné znění platebních a storno podmínek zde -> HESU_PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY. Děkujeme za pochopení.

Jak postupovat při vyplňování přihlášky

 1. Klikněte na tlačítko „Přihláška„.
 2. Pokud vaše dítě již kroužek navštěvovalo, přejděte k bodu č. 4. V opačném případě vytvořte „Nový účet“ (profil, pod kterým se budete do systému kdykoliv přihlašovat).
 3. Na email, který jste zadali při registraci obdržíte „Validační email“ -> registraci potvrďte kliknutím na odkaz ve validačním emailu.
 4. Přejděte na přihlášení a přihlaste se do svého profilu.
 5. Klikněte na záložku „Kroužky“ a vyberte kroužek, na který chcete dítě přihlásit. Zobrazí se vám detailní popis kroužku. V pravé dolní části stránky klikněte na “Přihlásit”.
 6. Objeví se vám 3-krokový formulář přihlášky: V prvním kroku “Přihláška” vyberte “Účastníka”, tj. dítě, které na kroužek přihlašujete. V případě, že přihlašujete dítě poprvé, budete mít v nabídce pouze možnost “Nový účastník”. Poté vyplňte veškeré požadované údaje. V případě přihlašování sourozenců, poskytujeme slevu 10%. U kroku “Předpis platby” (volba přihlášení na pololetí či celý rok) zadejte u každého dítěte slevový kód “REPY2425”. Poté klikněte na “Pokračovat”. V druhém kroku u “nového účastníka” vyplňte veškeré údaje o vašem dítěti. U dětí, které jste již dříve přihlašovali a máte je tak uložené ve svém profilu, se údaje propisují (i tak ale prosíme o kontrolu správnosti údajů).Ve třetím kroku je možné doplnit k vaší přihlášce jakoukoliv poznámku. Přihlášku potvrdíte stisknutím tlačítka “Přihlásit”.
 7. Přijetí vaší přihlášky bude do 5 pracovních dnů potvrzeno administrátorem.
 8. Vyplněnou a potvrzenou přihlášku poté najdete na záložce „Úvod“ v levé části stránky „Moje přihlášky->Aktivní přihlášky”. U přihlášky máte uvedený Stav přihlášky (tj. čeká na schválení, přihlášen), Variabilní symbol, částku, která se má Doplatit, číslo účtu a případně poznámku k přihlášce.
 9. Po kliknutí na přihlášku se dostanete do detailního výpisu přihlášky, kde v levé části “Možnosti přihlášky” -> zvolte “Souhrn přihlášky”. Zde najdete možnost “Stáhnout přihlášku”. Vyplněnou přihlášku přineste vytištěnou a podepsanou na první hodinu. K přihlášce je třeba dodat také potvrzení od lékaře – můžete si ho stáhnout po kliknutí na “Možnosti přihlášky” -> “Dokumenty ke stažení” nebo výše na této stránce po kliknutí na tlačítko “Zdravotní potvrzení”. Jedná se pouze o nepovinný vzor a potvrzení můžete dodat i na jakémkoliv jiném formuláři lékaře. Platnost potvrzení je 2 roky.
Markéta Pavlů

koordinátorka kroužků

mpavlu@hejnova.cz

přihlášky, změny v přihláškách, vystavování faktur

To top