Sportovní kemp HESU: Sušice II. turnus
Jul
1
Jul 7

Sportovní kemp HESU: Sušice II. turnus

MÁME PLNO! Registrace jsou již uzavřeny, protože na kemp máme už beznadějně plno :) V případě, že jste se nestihli zaregistrovat a máte zájem o místo náhradníka, pošlete nám prosím žádost emailem na mpavlu@hejnova.cz. V případě, že se uvolní místo Vás budeme ihned informovat.

Na již druhém letním týdenním kempu tohoto roku na děti čekají intenzivní sportovní zážitky, komplexní rozvoj pohybových dovedností, soutěžení a práce v týmu. Během celého pobytu budeme dbát na správný pitným režim a stravu dětí.

HESU příměstský tábor 2017
Aug
21
Aug 25

HESU příměstský tábor 2017

  • ZŠ Burešova

FOR ENGLISH CLICK HERE

První HESU příměstský tábor je tu! 

Na děti čekají sportovní zážitky, zaměříme se na základy atletiky pro děti, hry, trénink svalové relaxace, ale i sportovní aktivity v blízkém lese. Během celého pobytu budeme dbát na správný pitným režim a stravu dětí. A nejen to! Celý tábor se koná v anglickém jazyce - takže i ideální jazykový trénink před začátkem školy!

Sportovní kemp HESU podzim: 20. -22. 10.
Oct
20
Oct 22

Sportovní kemp HESU podzim: 20. -22. 10.

  • Jablonec n. Nisou

Říjen je ideální pro sportování venku, teploty nejsou ani moc vysoké, ani moc nízké. Proto již pár měsíců po letním kempu vyrážíme s HESU na víkendový kemp. Pohyb na čerstvém vzduchu či v prostorné hale, výborné jídlo a dostatečná relaxace, která nesmí chybět.


Zimní kemp HESU: Nymburk
Feb
2
Feb 5

Zimní kemp HESU: Nymburk

  • Sportovní centrum Nymburk

Tentokrát využíváme prodloužený víkend o pololetních prázdninách. Pojeďte si zlepšit fyzičku a naučit se něco nového :). Opět jsme pro Vás připravili profesionální a nabitý program. Máme k dispozici atletický tunel, haly, wellness, bazén atd.. Program opět připravujeme jak pro děti, tak dospělé a na své si přijdou začátečníci i pokročilí sportovci :).

Podzimní kemp HESU: Sušice
Oct
21
Oct 23

Podzimní kemp HESU: Sušice

Říjen je ideální pro sportování venku, teploty nejsou ani moc vysoké, ani moc nízké. Proto již pár měsíců po letním kempu vyrážíme s HESU na víkendový kemp...