Příběh HESU

Příběh HESU je příběhem nadšení, odhodlání a neustálého rozvoje. Začalo to malou myšlenkou lidí okolo Zuzany Hejnové v roce 2014, skupinkou kamarádů a touhou vytvořit prostor, kde lidé mohou posílit své tělo, rozvíjet svůj potenciál a nalézt výkon i harmonii ve svém životě. Bylo to po OH, kdy Zuzka získala svojí první velkou medaili a následně po vítězném Mistrovství světa. Napadlo nás na základě dlouholetých zkušeností předat ostatním možnost provozovat sport na jakékoliv úrovni s respektem ke svému tělu a dlouhodobému zdraví tak, aby byl člověk vždy spokojený, ať je na jakékoliv části své cesty. Tělo, jak víme nejde naplno rozvíjet současně bez rozvoje osobnosti.

 

Nejprve jsme se snažili naše myšlenky a zkušenosti začlenit do struktur již existujících klubů či svazů. To ale díky pevným strukturám nebylo možné, a to zejména i proto, že jsme neustále otevřeni novým objevům a cestám. Naše oblíbené motto je “i cesta je cíl”. Proto jsme se nakonec rozhodli založit vlastní organizaci a mít tak možnost si veškeré myšlenky a nápady ověřit v praxi.

 

HESU vzniklo s jednoduchým cílem – nabídnout komplexní služby, které nejen rozvíjejí fyzickou kondici, ale také podporují celkové zdraví a pohodu. Od samého začátku jsme se zaměřili na poskytování kvalitních tréninků a dalších aktivit, které jsou přístupné všem bez ohledu na jejich věk či úroveň zkušeností.

S pečlivě vybraným týmem odborníků a trenérů jsme postupně rozšířili naši nabídku, abychom mohli pokrýt různé sportovní disciplíny, kondiční tréninky, wellness programy a další aktivity. Srdcem naší činnosti je důraz na zdravý a vyvážený přístup ke sportu, který zahrnuje správnou výživu, relaxaci a také vědomé zapojení dechových technik.

Od svého vzniku jsme se neustále rozvíjeli a přizpůsobovali potřebám našich klientů. HESU se stalo oblíbeným místem nejen pro jednotlivce, ale také pro firmy, které si uvědomily význam podpory zdraví a kondice svých zaměstnanců. S radostí jsme navázali spolupráci s různými organizacemi, abychom mohli přinášet své služby i do firemního prostředí.

S postupem času se z malé organizace stalo místo, které propojuje komunitu lidí s podobnými cíli a zájmy. HESU se stalo domovem pro sportovce, rekreační nadšence, lidi hledající zdravý životní styl a profesionály, kteří se snaží dosáhnout špičkových výkonů.

Jsme hrdí na to, že HESU představuje místo, kde lidé mohou rozvíjet svůj potenciál, překonávat své limity a dosahovat svých cílů. Naší snahou je vytvářet prostor plný inspirace, podpory a vzájemného sdílení. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli objevit vaše nejlepší já a žít život plný energie a radosti.

Naše dveře jsou otevřené pro všechny, kteří se chtějí zapojit do naší energické a podpůrné komunity. Přijďte a připojte se k nám na naší cestě k lepšímu zdraví, kondici a životnímu stylu. Společně tvoříme příběh HESU, který pokračuje každým novým dnem.

Co znamená název HESU

Pokud chcete s něčím zaujmout, je vždy důležité jméno. Chtěli jsme, aby bylo spojené s mým jménem a také s místem, které máme rádi – Sušicí. Protože víc hlav víc ví, tak nedokážu říct, kdo byl prvním z nás, kdo vyslovil jméno HESU, které je složeno ze dvou slabik: HEjnová a SUšice.

To top