Podpořte nás

Přidejte se k nám a staňte se součástí naší sponzorské rodiny! Hledáme partnery, kteří by nám mohli poskytnout podporu a vzájemně se obohatit k novým aktivitám. Máme bohaté zkušenosti s úspěšnou spoluprací se sponzory, kteří nás v minulosti finančně i produktově podporovali a věnovali nám sportovní vybavení, náčiní nebo ceny do našich soutěží. Dále jsme čerpali podporu ve formě PR a marketingových materiálů, které jsme využili v reklamních kampaních, na veletrzích, akcích a prodejních místech, čímž jsme posílili naši firemní identitu.

Otevíráme prostor pro nové partnery, kteří by nás mohli podpořit finančně, poskytnout služby nebo materiální podporu. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a výhodné pozice jako generální partner, partner pro Kempy, partner pro školní kroužky, partner pro dopravu a logistiku nebo hlavní partner. Našim partnerům nabízíme zpětnou podporu prostřednictvím poskytnutí PR materiálů a informací, které mohou využít pro svou vlastní marketingovou komunikaci. Rádi také pro naše partnery uspořádáme sportovní den, besedu, tréninky a další akce.

Připojte se k nám a společně budujme úspěšné a vzájemně prospěšné partnerství. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá a oceníme každý příspěvek, který nám pomůže dosáhnout našich cílů. Kontaktujte nás a vyvolejte individuální schůzku ohledně možností spolupráce. Jsme připraveni společně růst a dosahovat úspěchů!

Kontaktujte nás ještě dnes!

Jan Žalud

ředitel HESU

hesu@hejnova.cz
tel. 777 200 368

To top