Individuální tréninky

Zaměřují se na jednotlivce (maximálně 2 osoby na tréninku), kteří si chtějí zlepšit celkovou kondici, dozvědět se něco nového, získat motivaci pro svou další sportovní činnost nebo se připravit na nějaký závod. A to vše pod dohledem profesionálního trenéra.

 

Jak to probíhá – Sestavíme vám tréninkový plán na míru, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů v běhání. Spolupráce s trenérem HESU začíná prověřením vaší současné kondice a posouzením vašich individuálních potřeb a cílů. Na základě těchto informací vám trenér připraví tréninkový plán, který je přizpůsoben vašemu aktuálnímu stavu a zlepšování fyzické kondice.

Tréninkový plán vychází z principů postupnosti a postupného zatěžování. Trenér vám pomůže rozvrhnout tréninkové jednotky tak, abyste měli dostatek času na regeneraci a aby byl tréninkový proces pro vás efektivní a bezpečný. Plán bude obsahovat různé typy tréninkových jednotek, včetně běžeckých tréninků s různou intenzitou, vytrvalostních tréninků, rychlostních tréninků a dalších cvičení zaměřených na posílení svalů, flexibility a koordinace. Během spolupráce s trenérem HESU budete průběžně konzultovat váš tréninkový plán, hodnotit vaše pokroky a případně upravovat plán na základě vašich individuálních potřeb.

 

Kde to probíhá – Záleží na domluvě, dle vašich potřeb. Aktuálně naši trenéři působí nejčastěji v Oboře Hvězda nebo ve Stromovce. Po domluvě lze tréninky ale dělat téměř kdekoli po Praze. Využíváme i různá veřejná work-out hřiště nebo veřejný atletický stadion Přátelství na Strahově.

 

Kolik to stojí

1500 Kč/tréninková jednotka

Čím více domluvených jednotek, tím nižší cena. Naši trenéři působí na výše uvedených místech. Lze ale domluvit dojezd trenéra v rámci Prahy (cena za tréninkovou jednotku i s dojezdem je 2500,-).

 

Co s sebou na trénink – Vezměte si na sebe pohodlné oblečení a běžeckou obuv dle počasí a můžeme společně vyrazit.

Zájem o individuální trénink


To top