Pravidelné tréninky

Jste běžci nebo rekreační sportovci, kteří by chtěli sestavit tréninkový plán od profi trenéra nebo si chcete jen s takovým trenérem zatrénovat a slyšet nějaké nové rady a vychytávky? Pak se neváhejte ozvat, vaši zapálenost a výkonnost ještě posuneme.

 

Jak to probíhá: s trenérem proberete vaše možnosti a výkonnost, aby mohl lépe navázat na to, co už umíte a zvládáte. Poradí ti, jak se zlepšit na tratích, které preferujete nebo vám jen dodá motivaci a sílu do vašeho dalšího snažení. Nemusíte být závodníci a chystat se na výkon, ale kdo by nechtěl se alespoň pro sebe zlepšit ve výkonnosti nebo technice  😊.

 

Kde/kdy to probíhá: každou středu 16:30-18:00. Místo je vždy na domluvě vás a trenéra. Záleží na typu tréninku. Osvědčená místa jsou Hostivice, Obora Hvězda či stadion Přátelství na Strahově.

 

Ceník:

  • Při domluvě na min. 4 jednotkách, zaplatíš 280Kč/jednotku (musíte být min. 2 osoby)
  • Chceš-li rovnou 8 tréninků, bude to 260Kč/jednotku
  • Za 12 tréninkových jednotek zaplatíš 240Kč/jednotku

 

Co potřebujete vědět: vždy když se chceš zlepšit v kterémkoli sportu, obrať se na trenéra. Pomůže ti ve tvém snažení a uvidíš pokroky velmi rychle. Navíc pod dozorem ti svědomí nedovolí na trénink nepřijít nebo ho ošidit 😉.

To top