Ahoj,

děkuju, že mi věnujete svůj čas. Mám za sebou sezónu plnou změn a zvratů. Po zranění a vynechání řady startů se mi povedlo probojovat až do finále Olympijských her v Riu, ale ani přes můj nejlepší letošní čas to nakonec stačilo jen na bramborové 4. místo. I tak jsem ale se svým vystoupením spokojená. Nicméně po vleklých zraněních jsem se rozhodla pro změnu a jak už většina z vás asi ví, rozhodla jsem se pro změnu trenéra. Pilně už trénujeme, a tak už teď myslím jen na příští rok a novou sezónu, a to jak moji, tak mé akademie HESU. 

Vždycky jsem chtěla pracovat s dětmi a HESU je pro mě cesta, jak tenhle můj sen spojit s mojí vášní pro sport. Před třemi lety jsem tedy obvolala trenéry a další profíky, kteří mi pomáhají a vznikla z toho HESU (Sportovní akademie Zuzany Hejnové). V HESU mají místo děti i dospělí, hobíci i profíci, všichni, které baví sport, chtějí ho dělat dobře a hlavně chtějí, aby je to bavilo. HESU je neziskový projekt, všechno jde z našich peněz a z peněz lidí, kteří HESU fandí a jezdí na naše akce.

A teď k tomu, proč vám píšu. Příští rok mě čeká mistrovství světa v Londýně! Chci se na něj připravit co nejlépe a přivézt zpátky do Čech už třetí zlatou medaili v řadě. K tomu bych ale potřebovala vaši pomoc, protože s ní půjde všechno mnohem lépe :)

Připravili jsme seznam věcí, se kterými bychom potřebovali finančně pomoci. Každá část obrázku, který najdete níže, představuje jednu konkrétní formu pomoci a informaci, na co bude určena. Připravila jsem pro vás zajímavá poděkování ve formě osobního přání či podpisu.

Všechny peníze použijeme pouze na podporu mě a mé akademie HESU. Velmi si vážím každého daru, který nám pošlete. Děkuju, že nám pomáháte vítězit.

Vaše Zuzka Hejnová

Vyberte si svůj dar! :)

Pohybem po jednotlivých částech obrázku prozkoumejte všechny možnosti, jak podpořit HESU a Zuzku Hejnovou.


Ozvěte se nám, pokud se chcete na něco zeptat nebo byste chtěli přispět jiným způsobem.
HESU z.s., Halenkovská 484/10, Praha 5 15521, číslo účtu: 6708552/0800