Workshop

Workshop HESU se soustředí na procvičení základních kompenzačních a relaxačních technik. Během 3 hodin vám naše specialistka Lucka Dorazilová ukáže, jak cviky a techniky provádět a poradí vám, jak je začlenit do vašeho každodenního života.

Co se naučíte

Kompenzační cvičení se zaměřují na nešvar dnešní doby, kdy vlivem našeho stylu života zatěžujeme některé svaly příliš a jiné zase málo. To vede ke známým bolestem zad, krční páteře a ke svalovým disbalancím. Kompenzační cvičení obsahují cviky protahovací i posilovací, kterými se snaží přetíženým svalům ulevit a ty ochablé naopak posílit. Lucka Dorazilová vám na Workshopu všechny cviky ukáže a také vám vysvětlí, jak často byste je měli provádět, abyste se cítili lépe a nic vás nebolelo.

Při relaxačních cvičení chceme hlavně zklidnit naši mysl. Během každodenního shonu často musíme myslet na několik věcí najednou, jsme ve stresu a klid si nedopřejeme ani doma. Takový styl života vede k úzkostem, depresím a celkové nespokojenosti s naším životem. Při relaxačních cvičení si na Workshopu ukážeme, jak se zklidnit a jak včlenit relaxaci do našeho běžného pracovního režimu.

  • Objednejte si Workshop na své soustředění či tréninkový kemp.
  • Vhodné také pro firemní teambuildingové akce.
  • Workshop pro vás připravíme dle vašeho přání kdekoliv v ČR.

Cena

Maximálně se nám na Workshop vejde 15 účastníků :)

ČasCena
3 hodiny (bez cestovních nákladů)3 850 Kč


Specialistka životního stylu Lucie Dorazilová

Specialistka životního stylu Lucie Dorazilová

Chcete se Lucky na něco zeptat nebo si její Workshop objednat?

Jméno *
Jméno