Objevte výhody našich partnerů


LaVita – přírodní nápoj pro zdraví a vitalitu s 10% slevou

Zuzka Hejnová hledala dlouho přípravek, který by jí pomohl věnovat se naplno tréninku a cítit se fyzicky i psychicky dobře. Čistě přírodní koncentrát vitálních látek LaVita splnil přesně to, co chtěla. Žádná chemická kouzla nebo hloupý energeťák , ale vědecky ověřená německá preciznost a kvalita zkombinovaná se silou přírody. LaVita v sobě spojuje více než 70 čistě přírodních surovin. Ovoce, zelenina, byliny a rostlinné oleje přináší nejen všechny důležité vitaminy, minerály a stopové prvky, ale i koenzym Q10, karnitin, omega-3 mastné kyseliny, nesčetné fytonutrienty, aminokyseliny a enzymy. 

Zuzka si LaVitu bere všude s sebou a stačí jí pravidelně dvě lžíce denně. LaVita má i výbornou chuť a neobsahuje žádné konzervační látky, přidané cukry, geneticky modifikované potraviny ani barviva. Samozřejmě je prosta i jakéhokoliv dopingu.

Jsem moc ráda, že LaVita dorazila z Německa i k nám. Nejen, že mi chutná, ale hlavně mi hodně pomáhá. Piju ji od května a cítím se moc dobře, což je samozřejmě vidět i na dráze. Každé ráno i večer se na LaVitu těším :)
— Zuzka

Ale nejen vrcholoví sportovci potřebují zůstat zdraví a plni síly. Známe to všichni - v práci plno úkolů a na nás každou chvíli něco leze a bere nám to energii, kterou chceme věnovat práci, rodině a koníčkům. Pokud se chcete cítit lépe, tak určitě LaVitu zkuste. Zuzka i my všichni v HESU jí užíváme pravidelně a je to znát. Koukněte se na webové stránky LaVity a přesvědčte se sami.

Telefonická objednávka na čísle: +420 777 200 368

Objednávka e-mailem na adrese: jzalud@hejnova.cz

Při objednání po telefonu, e-mailem nebo při osobním vyzvednutí (u nás v HESU nebo na některé z našich akcí) získáváte 10% slevu na nákup nápoje LaVita. Slevu nelze uplatnit v e-shopu.


Dobroty z Biopekárny Zemanka s 10% slevou

Ochutnejte výborné sladké i slané dobroty z české biopekárny Zemanka. V e-shopu najdete sladké bio sušenky, slané bio krekry, dětské bio sušenky a bezlepkové bio sušenky. Všechny produkty jsou pečené podle originálních receptur a výhradně z certifikovaných biosurovin. Nenajdete v nich žádný bílý rafinovaný cukr, umělé ztužené tuky, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata. 

Jak získat slevu?

Při každé objednávce v e-shopu vyplňte slevové heslo "HESU 10 %". Objednávky jsou doručované společností DPD na dobírku do 3 dnů, při objednání nad 1000 Kč je doručení zdarma.


Výbava od Nike s 30% slevou

Pro příznivce HESU nabízíme novou letní kolekci značky Nike. Ceny jsou již po slevě pro fanoušky HESU, stačí jen uplatnit slevový kód: HesuFriend! v autorizovaném obchodě Nike TOP4RUNNING.cz. Kód zadáte až budete mít zboží v košíku (je nutné dodržet velká a malá písmena). Zásoby nejsou neomezené, tak dlouho neváhejte :) Nákup probíhá prostřednictvím obchodu TOP4RUNNING, autorizovaného prodejce Nike a partnera HESU.

Logo HESU nebo ne?
Za malý příplatek je možné natisknout na oblečení logo HESU. Jen to vepište do poznámky v objednávce a postaráme se o to.


Partneři HESU Zdravé Menu a našich kempů

Tito partneři nám umožňují připravovat pro vás pravidelné tématické balíčky do našeho programu HESU Zdravé Menu Zuzky Hejnové. Poskytnutím vzorků svých produktů vám pomáhají měnit krok po kroku vaše jídelníčky. Zároveň také zajišťují svačiny na našich kempech, kde díky tomu podáváme skvělé výkony! :) Přesvědčte se sami :)

COUNTRY LIFE

Country Life - to jsou (nejen) prodejny biopotravin a zdravé výživy. S námi u nich nyní můžete nakupovat se slevou 5%. Stačí na konci objednávky na www.countrylife.cz zadat kód XU9YXQ

 

ANECOOP


Chcete se na něco zeptat?