Tréninkové poradenství

Koho z vás při běhání někdy něco nebolelo? Bolí nás kolena, chodidla, záda a v hrudníku nás nepříjemně píchá, protože neumíme při běhání správně dýchat. To vše nám může vzít radost ze svobody, radost z pohybu, kterou běhání přináší. V HESU se věnujeme tréninkovému poradenství pro pokročilé i začínající rekreační běžce, kde vás naučíme, jak se těmto následkům vyvarovat.

 

Jak to probíhá

Se vším vám pomůže trenér HESU, který se podívá na váš běžecký styl, opraví zažité pohybové stereotypy, které vám způsobují bolest nebo vám berou cenné sekundy, ukáže vám běžecká cvičení ke korekci běžeckého stylu a probere s vámi vaše běžecké cíle.

Sestavíme vám tréninkový plán na míru

Základem správného běhání je dobrý tréninkový plán. Pokud se jeden den půjdete „zničit“ a zbytek týdne běhat nebudete, zlepšení fyzické kondice dosáhnete jen těžko. Trenér HESU prověří vaší současnou kondici, připraví vám tréninkový plán na míru, který bude respektovat vaše potřeby a bude vás postupnými kroky posouvat dál k cíli, který si společně vytknete.

co Potřebujete vědět

  • Tréninkové poradenství probíhá v Praze

  • Pro členy Klubu HESU máme základní tréninkové poradenství zdarma

  • Jako člen Klubu HESU navíc můžete k poradenství využít slevu 20 % na další služby týmu Zuzky Hejnové (fyzioterapie, výživa, lékař)

Cena

Počet hodinCena
1 hodina700 Kč
3 hodiny1 900 Kč
10 hodin6 300 Kč

Přihlaste se na tréninkové poradenství. Čas si domluvíme individuálně.

Jméno *
Jméno