Sportovní tréninky pro děti v Praze 7 a okolí

MÍSTO

IMG_5297-1024x768.jpg

Základní škola T. G. Masaryka, Ortenovo nám. 34, Praha 7

Základní škola T. G. Masaryka disponuje kompletně zrekonstruovaným hřištěm, kde je k dispozici 150m dlouhý atletický ovál, víceúčelové hřiště a hřiště s umělým povrchem. Hřiště bylo nově po rekonstrukci otevřeno v létě 2019.

Kroužek otevíráme od října 2019 pro 2 skupinky - přípravka a žáci. Kroužek mohou navštěvovat i děti, které nejsou žáky ZŠ TGM. U všech tréninků klademe důraz na všestrannost, zdravý pohyb a komplexnost. Naše kroužky nejsou jen o sportu, ale také o hledání nových přátelství, osvojení si návyků, které patří ke sportu a zdravému životnímu stylu. Zdraví a zábava jsou pro nás na prvním místě, výkonnostní stránka sportu až na druhém. Děti musí sport především bavit.

U přípravky jsou obsahem tréninků většinou skupinové pohybové i míčové hry, děti se naučí základním pohybovým dovednostem a koordinaci. Vysvětlíme jim kdy a jak odpočívat, protože kvalitní relaxace je nezbytnou podmínkou pro zdravý vývoj těla i duše. V žácích se děti učí složitějším koordinačním cvikům a prvkům atletiky. Pokračujeme v povídání si o důležitosti relaxace a zdravé stravě. Obsahem jsou jak hry, tak atletická průprava.

Systém vyzvedávání dětí - Děti si budou vždy před začátkem lekce vyzvedávat trenéři v družině, do které je i vrátí v případě, že si rodič dítě nevyzvedne hned po hodině. Ty děti, které na lekci dovedou rodiče nebo přijdou samy, prosíme, aby vždy počkaly ve vestibulu u informační tabule při příchodu hlavním vchodem do školy (před dveřmi vrátnice). Na stejném místě také budeme děti po lekci rodičům odevzdávat. Prosíme, aby nikdo nečekal rovnou u tělocvičny nebo venku na hřišti. Místo trénování se bude odvíjet od počasí a je třeba, aby děti měly i teplejší variantu oblečení, vhodnou obuv na ven či do tělocvičny a samozřejmě láhev s pitím.

Musím říct, že očekávání, která jsme měli při rozhodnutí pro tréninky HESU se beze zbytku naplnila. Děkujeme Vám a celé HESU za tuto práci.
— Jakub a Markéta S.

INFO + PŘIHLÁŠKA

Michaela Šlosarová.png
 

Trenérka Michaela Šlosarová | mslosarova@hejnova.cz | +420 775 663 248

Trenérka Hana Vargová | hvargova@hejnova.cz | +420 607 710 392

Markéta Pavlů | koordinátorka kroužků, přihlášky, fakturace | mpavlu@hejnova.cz


Tréninky budou probíhat 1 × nebo 2 × týdně, v pondělí a ve středu, po 60 minutách. Pokud chcete trénovat 2x týdně, volte přihlášku do skupiny “žáci +”, v opačném případě skupinu pro daný den. Začínáme ve středu 2. října 2019.

Pondělí

 • 16:15 – 17:15: žáci = 2. - 4. třída (trenérka Hanka)

Středa

 • 15:00 – 16:00: přípravka = MŠ - 1. třída (od 5 let) - Skupina aktuálně neotevřena. Nadále ale přijímáme přihlášky. Kroužek otevřeme při naplnění minimálního počtu 10 dětí.

 • 16:00 – 17:00: žáci = 2. - 4. třída (trenérka Míša)

K tréninkům se můžete připojit i po začátku kurzů. Kroužek je určen pro děti od 5 do 10 let. Tréninky jsou volně přístupné i dětem, které nejsou žáky partnerské ZŠ. Minimální počet přihlášených pro každý samostatný termín tréninku je 10 dětí.

PŘIHLÁŠKY NA ŠKOLNÍ ROK 2019/20 SPUŠTĚNY!

 1. Klikněte na tlačítko "Přihláška".

 2. Pokud vaše dítě již kroužek navštěvovalo, přejděte k bodu č. 4. V opačném případě vytvořte "Nový účet" (profil, pod kterým se budete do systému kdykoliv přihlašovat).

 3. Na email, který jste zadali při registraci obdržíte "Validační email" -> registraci potvrďte kliknutím na odkaz ve validačním emailu.

 4. Přejděte na přihlášení a přihlaste se do svého profilu.

 5. Klikněte na záložku "Kroužky" a vyberte kroužek, na který chcete dítě přihlásit. Zobrazí se vám detailní popis kroužku. V pravé dolní části stránky klikněte na “Přihlásit”.

 6. Objeví se vám 3-krokový formulář přihlášky:

  V prvním kroku “Přihláška” vyberte “Účastníka”, tj. dítě, které na kroužek přihlašujete. V případě, že přihlašujete dítě poprvé, budete mít v nabídce pouze možnost “Nový účastník”. Poté vyplňte veškeré požadované údaje. V případě přihlašování sourozenců, poskytujeme slevu 10%. U kroku “Předpis platby” (volba přihlášení na pololetí či celý rok) zadejte u každého dítěte slevový kód “SOUROZENCI”. Poté klikněte na “Pokračovat”.

  V druhém kroku u “nového účastníka” vyplňte veškeré údaje o vašem dítěti. U dětí, které jste již dříve přihlašovali a máte je tak uložené ve svém profilu, se údaje propisují (i tak ale prosíme o kontrolu správnosti údajů).

  Ve třetím kroku je možné doplnit k vaší přihlášce jakoukoliv poznámku. Přihlášku potvrdíte stisknutím tlačítka “Přihlásit”.

 7. Přijetí vaší přihlášky bude do 10 dnů potvrzeno administrátorem.

 8. Vyplněnou a potvrzenou přihlášku poté najdete na záložce "Úvod" v levé části stránky "Moje přihlášky" -> “Aktivní přihlášky”. U přihlášky máte uvedený Stav přihlášky (tj. čeká na schválení, přihlášen), Variabilní symbol, částku, která se má Doplatit, číslo účtu a případně poznámku k přihlášce.

 9. Po kliknutí na přihlášku se dostanete do detailního výpisu přihlášky, kde v levé části “Možnosti přihlášky” -> zvolte “Souhrn přihlášky”. Zde najdete možnost “Stáhnout přihlášku”. Vyplněnou přihlášku přineste vytištěnou a podepsanou na první hodinu. K přihlášce je třeba dodat také potvrzení od lékaře - můžete si ho stáhnout po kliknutí na “Možnosti přihlášky” -> “Dokumenty ke stažení” nebo výše na této stránce po kliknutí na tlačítko “Zdravotní potvrzení”. Jedná se pouze o nepovinný vzor a potvrzení můžete dodat i na jakémkoliv jiném formuláři lékaře. Platnost potvrzení je 2 roky.

CENA

Platba pololetně:
1x týdně 60min – 1 730,-
2x týdně 60min – 3 170,-

Platba ročně:
1x týdně 60min – 3 170,- (výhodnější o 290 Kč)
2x týdně 60min – 5 890,- (výhodnější o 450 Kč)

 

V případě jakéhokoliv dotazu ke kroužku, změn, převedení na jiný den či skupinu, stornování přihlášky apod. se obracejte na koordinátorku kroužků Markéta Pavlů - mpavlu@hejnova.cz. Pro rychlejší komunikaci vždy uvádějte v předmětu mailu kroužek a jméno dítěte.

V případě potřeby vystavení faktury za kroužek se na nás obraťte na mail mpavlu@hejnova.cz -> v žádosti prosíme rovnou uveďte všechny potřebné informace, které má faktura obsahovat (fakturační údaje, jméno dítěte, částku, požadované znění textu a další informace).

Storno podmínky - Odhlášení z kroužku je možné jen z vážných (např. zdravotních) důvodů. V tomto případě vracíme platbu poníženou o odchozené hodiny a administrativní poplatek 15%. Děkujeme za pochopení.