9.3.2018 | Sport.idnes.cz - Tokio, vždyť ty jsi vlastně docela blízko. Hejnová si prodlužuje kariéru

V posledních týdnech jste se opět intenzivně věnovala i vašemu projektu Sportovní akademie HESU? Jak pokračuje? Ten jede moc hezky. Ještě minulý týden jsem byla na kroužku v Praze, kde se sešlo 60 dětí. Předvedly mi bvěžeckou abecedu i překážky, udělali jsme besedu, rozdala jsem jim nějaké dárky. Bylo to vážně fajn. Jinak se během roku snažím objet všechny kempy, co pořádáme.

6.2.2018 | Nymburský deník: Šampionka Hejnová s dětmi v Nymburce: Dává to smysl

Nymburk – Že vrcholoví sportovci znají jenom dril trénink – závod – trénink? Ale kdepak. Na vlastní kůži se o tom přesvědčilo čtyřicet dětí, které přijely do Nymburka. Čtyři dny strávily s dvojnásobnou mistryní světa v běhu přes překážky Zuzanou Hejnovou. A byl to vlastně takový dětský tábor – atletika, gymnastika, míčové hry, bazén, sauna, společné stravování, nová přátelství.

20. 10. 2017 | Českobudějovický denik: Atletická hvězda Zuzana Hejnová volí v Sušici, trenérky vyučovaly také hvězdu

Sušice - Zuzana Hejnová vyrazila na podzimní HESU kemp do Sušice. Atletická hvězda se mezi dětmi pohybuje přirozeně, trénuje s nimi (společně s Danou Jandovou a Helenou Fuchsovou), ukazuje jim, co mohou a mají dělat. Účastníkům kempu vůbec nevadily ranní mlhy. "Toto počasí je pro atletiku skvělé," pomrkávala po sluníčku, které se dralo mlhavou oblohou. Jen mimochodem: Zuzana Hejnová si svědomitě vyzvedla voličský průkaz a odvolila v Sušici.