Banner+01.jpg

"Zvu vás na v pořadí již 11. a 12. HESU kemp! V létě vyrazíme společně do mé oblíbené Sušice, kde vás ráda všechny uvidím. Čekají nás intenzivní sportovní zážitky, komplexní rozvoj pohybových dovedností, soutěžení a práce v týmu, tréninky v bazénu, regenerace ve vířivce nebo třeba výlet na lodích."

Zuzka+Banner+09.jpg

AKCE PRO NOVĚ PŘIHLÁŠENÉ V OBDOBÍ OD 14. DO 21.6.2018 -> V případě přihlášení rodič + dítě nebo samotný dospělý ZVÝHODNĚNÁ CENA 7000,- / OSOBA


Vše, co potřebujete o kempu vědět

 • KDY: I. turnus 30. června – 6. července 2018 / II. turnus 11. - 17. srpna 2018
 • KDE: Sušice (Plzeňský kraj)
 • PRO KOHO: pro děti, rodiny a dospělé jednotlivce (děti mladší 7 let v doprovodu rodiče)
 • CO VÁS ČEKÁ: atletika, hry, výlety na kole, kolečkové brusle, lehké běhání, turistické výlety a mnoho dalšího
 • S KÝM: Tréninky povedou trenéři HESU, přijede i Zuzana Hejnová a se všemi si zasportuje
 • ZVLÁDNU TO? Kempů se účastní začátečníci i sportovní hobíci. Navíc je program sestaven pro všechny sportovní specializace

Kemp pořádáme pro děti i dospělé. A co vás čeká?

 • Tělocvična: rozvoj všeobecných sportovních dovedností
 • Atletika: komplexní atletická průprava
 • Bazén: plavecký trénink jako doplňková aktivita
 • Regenerace: protahování, regenerace ve vířivce, relaxační cvičení
 • Doplňkové aktivity: výlet na kole, kolečkové brusle, turistické výlety a mnoho dalšího.
 • HESU Spartan race: celý kemp vyvrcholí společným zápolením!

 

 • U dětí dbáme především na to, aby je sport bavil, proto veškeré aktivity probíhají formou her a zábavy, protože "kdo si hraje, nezlobí" :-)
 • Dospělé čekají kondičně – relaxační cvičení. Zařazujeme aktivity pro celkovou a obecnou kondici, dále kompenzační, uvolňovací, protahovací a zdravotní cvičení, dechová cvičení a meditace. Cvičení a tréninky jsou pestré, zábavné. Naučíte se s námi vždy něco nového ať již při cvičení, relaxaci či z oblasti zdravé stravy.

 

Stále ještě váháte? Podívejte se na video z našeho loňského letního kempu!

Kluci byli strašně nadšení, moc děkujeme za krásný atletický týden a všem Vám přejeme krásné prázdniny.
— Perglerovi o letním kempu v Sušici 2016

 

Co získáte a za kolik

Získáte především intenzivní sportovní zážitek. Zaměřujeme se na komplexní rozvoj pohybových dovedností, u dětí pak povzbuzujeme zdravou soutěživost, ale zároveň je učíme pracovat v týmu. Při sportování dbáme na správný pitný režim i stravování.

Program tohoto kempu připravili zkušení profíci z týmu Zuzky Hejnové. Z trenérského týmu se na vás těší Tomáš Vodička, Lenka a Jan Krabcovi, Honza Žalud, Martin Levý, Dana Jandová a samozřejmě také Zuzka Hejnová!

 

Zahajovací cena 7 849 Kč za osobu zahrnuje:

 • Ubytování na 6 nocí
 • Strava během celého kempu (snídaně, svačiny, obědy a večeře)
 • Přístup na všechna sportoviště
 • Práce trenérů a instruktorů

KACAPITA DĚTÍ JE NYNÍ NAPLNĚNA, PROTO PŘIJÍMÁME JEN PŘIHLÁŠKY DOSPĚLÝCH, PŘÍPADNĚ DOSPĚLÝ-RODIČ + DÍTĚ. SAMOTNÉ DĚTI JIŽ Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ NEPŘIJÍMÁME.

Zahajovací cena platí při registraci a převodu platby do 6. dubna (I. turnus) / 18. května (II. turnus), při registraci a platbě do 6. května (I. turnus) / 17. června (II. turnus) je cena 8634 Kč, poté bude cena 9419 Kč. Při stornování registrace na I. turnus vracíme celou částku do 23. května, do 23. června vracíme 50 % částky. Při stornování registrace na II. turnus vracíme celou částku do 4. července, do 4. srpna vracíme 50 % částky. Týden před odjezdem na kemp pak již není možné peníze vrátit. Registrace je platná až po zaplacení.

Máme skupinovou slevu 10 % pro ty, kdo se přihlásí ve dvou či více (například rodič s dítětem, sourozenci nebo kamarádi.

Po registraci vám obratem přijde potvrzovací email. Pokud email nenajdete v doručené poště, prosíme vás, abyste zkontrolovali složku s nevyžádanou poštou (spamy) a případně s hromadnými mailingy (např. u Seznamu složka "Hromadné"). Pokud ani tak mail nenajdete, kontaktujte nás na mpavlu@hejnova.cz a my prověříme, zda vaše registrace proběhla v pořádku. Abyste se takovéto situaci pokud možno vyhnuli, přidejte si email hesu@hejnova.cz do svého adresáře. Z této adresy vám také budou před kempem zaslány důležité informace a nutná dokumentace!

V případě potřeby potvrzení o zaplacení kempu se, prosím, obraťte na naši účetní Lenku Dostálovou - ldostalova@hejnova.cz, která vám vystaví fakturu. Zašlete jí tedy veškeré fakturační údaje a potřebné informace.


Náš kemp je možné věnovat jako dárek. Stačí jen vyplnit přihlášku výše, zaplatit a vytisknout si náš dárkový poukaz!

Partneři kempu