Back to All Events

Sportovní kemp HESU: Sušice podzim 2019


 • Hotel Gabreta Americké armády Sušice, Plzeňský kraj, 342 01 Czech Republic (map)
BANNER_PODZIM_02.jpg

"Pojeďte se mnou na podzimní kemp do Sušice! Ještě před zimou si naposledy společně zatrénujeme venku na čerstvém vzduchu. A kdyby nám náhodou počasí nepřálo, nezoufejte, máme pro vás připravené i tréninky do haly. Stejně tak nebudou chybět ani kompenzační cvičení a regenerace v bazénu nebo vířivce. A samozřejmě skvělá parta trenérů, kteří se na vás těší tak jako já :-) "

Zuzka Banner 09.jpg

Vše, co potřebujete o kempu vědět

 • KDY: 17. – 20. října 2019

 • KDE: Sušice (Plzeňský kraj)

 • PRO KOHO: pro děti, rodiny a dospělé jednotlivce (děti mladší 7 let v doprovodu rodiče)

 • CO VÁS ČEKÁ: atletika, hry, lehké běhání, turistické výlety, plavecký trénink a mnoho dalšího

 • S KÝM: Tréninky povedou trenéři HESU, přijede i Zuzana Hejnová a se všemi si zasportuje

 • ZVLÁDNU TO? Kempů se účastní začátečníci i sportovní hobíci. Navíc je program sestaven pro všechny sportovní specializace

Kemp pořádáme pro děti i dospělé. A co vás čeká?

 • Tělocvična: rozvoj všeobecných sportovních dovedností

 • Atletika: komplexní atletická průprava

 • Bazén: plavecký trénink jako doplňková aktivita

 • Regenerace: protahování, regenerace ve vířivce, relaxační cvičení

 • Doplňkové aktivity: turistické výlety, brusle a mnoho dalšího.

 • HESU Spartan race: celý kemp vyvrcholí společným zápolením!

 

 • U dětí dbáme především na to, aby je sport bavil, proto veškeré aktivity probíhají formou her a zábavy, protože "kdo si hraje, nezlobí" :-)

 • Dospělé čekají kondičně – relaxační cvičení. Zařazujeme aktivity pro celkovou a obecnou kondici, dále kompenzační, uvolňovací, protahovací a zdravotní cvičení, dechová cvičení a meditace. Cvičení a tréninky jsou pestré, zábavné. Naučíte se s námi vždy něco nového ať již při cvičení, relaxaci či z oblasti zdravé stravy.

 

Stále ještě váháte? Podívejte se na video z našeho loňského podzimního kempu!

Kluci byli strašně nadšení, moc děkujeme za krásný atletický týden a všem Vám přejeme krásné prázdniny.
— Perglerovi o letním kempu v Sušici 2016

Jedinečná příležitost pro všechny účastníky kempu

Všichni naši účastníci mohou nově využít jedinečné příležitosti získat voucher v hodnotě 2000,- na produkty STARLIFE. Zakladatelem a majitelem společnosti je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy. Produkty jsou určeny pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, kdo si chce cíleně uchovat skvělé zdraví a zlepšit životní styl sobě i svým blízkým. Řadu z těchto produktů vyzkoušela také sama Zuzka. Prohlédněte si celý katalog produktů.

Zuzka doporučuje:

Coenzystar Q10 - antioxidant, na srdce, imunitu

Vitamin C 1000 star - imunitní systém

Cordyceps Star - proti rakovině, na imunitu, zvýšení energie

Omega-3 star - rybí tuk na cévy, srdce, nervy

Coral Calcium star - na klouby a kosti

Animal star - mineraly a vitaminy pro děti

Co získáte a za kolik

Získáte především intenzivní sportovní zážitek. Zaměřujeme se na komplexní rozvoj pohybových dovedností, u dětí pak povzbuzujeme zdravou soutěživost, ale zároveň je učíme pracovat v týmu. Při sportování dbáme na správný pitný režim i stravování.

Program tohoto kempu připravili zkušení profíci z týmu Zuzky Hejnové. Tým trenérů odhalíme již brzy, ale již teď můžeme slíbit, že nebude chybět ani sama Zuzka!

Cena 4 480 Kč za osobu zahrnuje:

 • Ubytování na 3 noci

 • Strava během celého kempu (snídaně, svačiny, obědy a večeře)

 • Přístup na všechna sportoviště

 • Práce trenérů a instruktorů

Registrace je platná až po zaplacení. Při stornování registrace vracíme celou částku do 12. září, do 10. října vracíme 50 % částky. Týden před odjezdem pak již není možné peníze vrátit.

Máme skupinovou slevu 10 % pro ty, kdo se přihlásí ve dvou či více (například rodič s dítětem, sourozenci nebo kamarádi). Při registraci využijte slevový kód SUSICEPODZIM a do poznámky napište název vašeho týmu (abychom identifikovali, že patříte k sobě). Kreativitě při vymýšlení názvu týmu se meze nekladou, ale klidně postačí např. “Novákovi” :-)

Tuto akci organizuje HESU – Liberec, z.s, Zeyerova 296/8, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec, IČO: 04701399.

Máme nový rezervační systém! V případě technických problémů nás kontaktujte na mpavlu@hejnova.cz

Jak postupovat?

 1. Klikněte na tlačítko "Chci se přihlásit!".

 2. Pokud jste již s námi na kempu byli přejděte k bodu 4. V opačném případě vytvořte "Nový účet" (profil, pod kterým se budete do systému kdykoliv přihlašovat. V případě, že jste již přihlašovali dítě na některý z našich kroužků, přihlaste se pod stejným profilem i nyní).

 3. Na email, který jste zadali při registraci obdržíte "Validační email" -> registraci potvrďte kliknutím na odkaz ve validačním emailu.

 4. Přejděte na přihlášení a přihlaste se do svého profilu.

 5. Klikněte na záložku "Tábory", vyberte “Podzimní kemp HESU: Sušice”. Zobrazí se vám detail akce. V dolní části stránky klikněte na “Přihlásit”.

 6. Zobrazí se 3-kroková přihláška:

  V prvním kroku “Přihláška” vyberte “Účastníka”, tj. dítě nebo dospělého, které na kemp přihlašujete. V případě, že přihlašujete dítě či dospělého poprvé, budete mít v nabídce pouze možnost “Nový účastník”. Poté vyplňte veškeré požadované údaje. V případě přihlašování sourozenců či skupin, poskytujeme slevu 10%. U kroku “Předpis platby” zadejte u každého účastníka slevový kód “SUSICEPODZIM” a do poznámky napište název vašeho týmu (abychom identifikovali, že patříte k sobě). Poté klikněte na “Pokračovat”.

  V druhém kroku u “nového účastníka” vyplňte veškeré údaje o vašem dítěti. U dětí, které jste již dříve přihlašovali a máte je tak uložené ve svém profilu, se údaje propisují (i tak ale prosíme o kontrolu správnosti údajů).

  Ve třetím kroku je možné doplnit k vaší přihlášce jakoukoliv poznámku - DO POZNÁMKY UVEĎTE VELIKOST TRIČKA PRO ÚČASTNÍKY. Přihlášku potvrdíte stisknutím tlačítka “Přihlásit”.

 7. Přijetí vaší přihlášky bude do 10 dnů potvrzeno administrátorem.

 8. Přihlášku poté najdete na záložce "Úvod" v levé části stránky "Moje přihlášky" -> “Aktivní”. U přihlášky máte uvedený Stav přihlášky (tj. čeká na schválení, přihlášen), Variabilní symbol, částku, která se má Doplatit, číslo účtu a případně poznámku k přihlášce.

 9. Po kliknutí na přihlášku se dostanete do detailního výpisu přihlášky, kde v levé části “Možnosti přihlášky” -> zvolte “Souhrn přihlášky”. Zde najdete možnost “Stáhnout přihlášku”. Vyplněnou přihlášku přineste vytištěnou a podepsanou na kemp. K přihlášce je třeba dodat také potvrzení od lékaře a potvrzení o zdravotním stavu a zmocnění - můžete si ho stáhnout po kliknutí na “Možnosti přihlášky” -> “Dokumenty ke stažení”. U lékařského potvrzení se jedná pouze o nepovinný vzor, je možné použít i jiné vhodné od vašeho lékaře (např. na tiskopisu, který lékař pro tyto účely běžně používá).

Po potvrzení registrace administrátorem vám přijde potvrzovací email. Pokud email nenajdete v doručené poště, prosíme vás, abyste zkontrolovali složku s nevyžádanou poštou (spamy) a případně s hromadnými mailingy (např. u Seznamu složka "Hromadné"). Pokud ani tak mail nenajdete, kontaktujte nás na mpavlu@hejnova.cz a my prověříme, zda vaše registrace proběhla v pořádku. Abyste se takovéto situaci pokud možno vyhnuli, přidejte si emaily hesu@hejnova.cz a mpavlu@hejnova.cz do svého adresáře. Emailem vám také budou před kempem zaslány důležité informace a nutná dokumentace!

V případě potřeby vystavení faktury za kemp se na nás obraťte na mail mpavlu@hejnova.cz -> v žádosti prosíme rovnou uveďte všechny potřebné informace, které má faktura obsahovat (fakturační údaje, jméno dítěte, částku, požadované znění textu a další informace).


Náš kemp je možné věnovat jako dárek. Stačí jen vyplnit přihlášku výše, zaplatit a vytisknout si náš dárkový poukaz!


Partneři kempu