Back to All Events

Zimní kemp HESU: Nymburk 2019


 • Sportovní centrum Nymburk Sportovní Nymburk, 288 02 Czech Republic (map)

"Vyrazte se mnou do Nymburka! Nový rok si žádá nové výzvy a splnění nejednoho novoročního predsevzetí :-) Užijeme si společné tréninky a dáme si pořádně do těla. Samozřejmě nebudou chybět ani kompenzační cvičení a regenerace v bazénu nebo vířivce. A samozřejmě zábava, hry a skvělá parta trenérů, kteří se na vás těší tak jako já :-) "

Zuzka Banner 09.jpg

Vše, co potřebujete o kempu vědět

 • KDY: 17. – 20. ledna 2019

 • KDE: Nymburk

 • PRO KOHO: pro děti, rodiny a dospělé jednotlivce (děti mladší 7 let v doprovodu rodiče)

 • CO VÁS ČEKÁ: atletika, hry, lehké běhání, turistické výlety, plavecký trénink a mnoho dalšího

 • S KÝM: Tréninky povedou trenéři HESU, přijede i Zuzana Hejnová a se všemi si zasportuje

 • ZVLÁDNU TO? Kempů se účastní začátečníci i sportovní hobíci. Navíc je program sestaven pro všechny sportovní specializace

Kemp pořádáme pro děti i dospělé. A co vás čeká?

 • Tělocvična: rozvoj všeobecných sportovních dovedností

 • Atletika: komplexní atletická průprava

 • Bazén: plavecký trénink jako doplňková aktivita

 • Regenerace: protahování, regenerace ve vířivce, relaxační cvičení

 • Doplňkové aktivity: turistické výlety, brusle/kolo a mnoho dalšího.

 • HESU Spartan race: celý kemp vyvrcholí společným zápolením!

 

 • U dětí dbáme především na to, aby je sport bavil, proto veškeré aktivity probíhají formou her a zábavy, protože "kdo si hraje, nezlobí" :-)

 • Dospělé čekají kondičně – relaxační cvičení. Zařazujeme aktivity pro celkovou a obecnou kondici, dále kompenzační, uvolňovací, protahovací a zdravotní cvičení, dechová cvičení a meditace. Cvičení a tréninky jsou pestré, zábavné. Naučíte se s námi vždy něco nového ať již při cvičení, relaxaci či z oblasti zdravé stravy.

Stále ještě váháte? Podívejte se na video z našeho loňského zimního kempu!

Kluci byli strašně nadšení, moc děkujeme za krásný atletický týden a všem Vám přejeme krásné prázdniny.
— Perglerovi o letním kempu v Sušici 2016

Jedinečná příležitost pro všechny účastníky kempu

Všichni naši účastníci mohou nově využít jedinečné příležitosti získat voucher v hodnotě 2000,- na produkty STARLIFE. Zakladatelem a majitelem společnosti je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy. Produkty jsou určeny pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, kdo si chce cíleně uchovat skvělé zdraví a zlepšit životní styl sobě i svým blízkým. Řadu z těchto produktů vyzkoušela také sama Zuzka. Prohlédněte si celý katalog produktů.

Zuzka doporučuje:

Coenzystar Q10.jpg

Coenzystar Q10 - antioxidant, na srdce, imunitu

Vitamin C 1000 star - imunitní systém

Cordyceps Star - proti rakovině, na imunitu, zvýšení energie

Omega-3 star - rybí tuk na cévy, srdce, nervy

Coral Calcium star - na klouby a kosti

Animal star - mineraly a vitaminy pro děti

Co získáte a za kolik

Získáte především intenzivní sportovní zážitek. Zaměřujeme se na komplexní rozvoj pohybových dovedností, u dětí pak povzbuzujeme zdravou soutěživost, ale zároveň je učíme pracovat v týmu. Při sportování dbáme na správný pitný režim i stravování.

Program tohoto kempu připravili zkušení profíci z týmu Zuzky Hejnové. Tým trenérů odhalíme již brzy, ale již teď můžeme slíbit, že nebude chybět ani sama Zuzka!

Cena 4 480 Kč za osobu zahrnuje:

 • Ubytování na 3 noci

 • Strava během celého kempu (snídaně, svačiny, obědy a večeře)

 • Přístup na všechna sportoviště

 • Práce trenérů a instruktorů

 • K ceně kempu je možné si za 500,- doobjednat voucher na produkty Starlife ve výši 2000,-. Voucher bude k vyzvednutí přímo na kempu.

Registrace je platná až po zaplacení. Při stornování registrace vracíme celou částku do 27. prosince, do 10. ledna vracíme 50 % částky. Týden před odjezdem pak již není možné peníze vrátit.

Máme skupinovou slevu 10 % pro ty, kdo se přihlásí ve dvou či více (například rodič s dítětem, sourozenci nebo kamarádi). Při registraci využijte slevový kód “NYMBURK10” a do poznámky napište název vašeho týmu (abychom identifikovali, že patříte k sobě). Kreativitě při vymýšlení názvu týmu se meze nekladou, ale klidně postačí např. “Novákovi” :-)

Máme nový rezervační systém! Jak postupovat?

 1. Klikněte na tlačítko "Chci se přihlásit!".

 2. Vytvořte "Nový účet" (profil, pod kterým se budete do systému kdykoliv přihlašovat. V případě, že jste již přihlašovali dítě na některý z našich kroužků, přihlaste se pod stejným profilem i nyní).

 3. Na email, který jste zadali při registraci obdržíte "Validační email" -> registraci potvrďte kliknutím na odkaz ve validačním emailu.

 4. Přejděte na přihlášení a přihlaste se do svého profilu.

 5. Na záložce "Úvod" klikněte na "Nový účastník" a vyplňte pečlivě údaje o přihlašovaném.

 6. Na záložce "Tábory" vyberte “Zimní HESU kemp Nymburk 2019”. V dolní části stránky v sekci “Přihlásit na akci” klikněte na fialovou šipku a vyplňte přihlášku. V případě skupiny použijte slevový kód (viz výše).

 7. Přijetí vaší přihlášky bude do 10 dnů potvrzeno administrátorem.

 8. Stav přihlášky poté najdete na záložce "Úvod". Najdete zde také potřebné údaje k platbě vč. variabilního symbolu.

 9. Stáhněte si z této stránky a vyplňte “Potvrzení o zdravotním stavu a zmocnění” a “Lékařské potvrzení”, které přineste potvrzené a vytištěné na kemp spolu s přihláškou. Naše lékařské potvrzení berte jako vzor, je možné použít i jiné vhodné od vašeho lékaře (např. na tiskopisu, který lékař pro tyto účely běžně používá).

Po potvrzení registrace administrátorem vám přijde potvrzovací email. Pokud email nenajdete v doručené poště, prosíme vás, abyste zkontrolovali složku s nevyžádanou poštou (spamy) a případně s hromadnými mailingy (např. u Seznamu složka "Hromadné"). Pokud ani tak mail nenajdete, kontaktujte nás na mpavlu@hejnova.cz a my prověříme, zda vaše registrace proběhla v pořádku. Abyste se takovéto situaci pokud možno vyhnuli, přidejte si email hesu@hejnova.cz do svého adresáře. Z této adresy vám také budou před kempem zaslány důležité informace a nutná dokumentace!

V případě potřeby potvrzení o zaplacení kempu se, prosím, obraťte na naši účetní Lenku Dostálovou - ldostalova@hejnova.cz, která vám vystaví fakturu. Zašlete jí tedy veškeré fakturační údaje a potřebné informace.


Náš kemp je možné věnovat jako dárek. Stačí jen vyplnit přihlášku výše, zaplatit a vytisknout si náš dárkový poukaz!


Partneři kempu