Back to All Events

Zimní kemp HESU: Nymburk


 • Sportovní centrum Nymburk Sportovní Nymburk, 288 02 Czech Republic (map)

Tentokrát využíváme prodloužený víkend o pololetních prázdninách. Pojeďte si zlepšit fyzičku a naučit se něco nového :). Opět jsme pro Vás připravili profesionální a nabitý program. Máme k dispozici atletický tunel, haly, wellness, bazén atd.. Program opět připravujeme jak pro děti, tak dospělé a na své si přijdou začátečníci i pokročilí sportovci :).

Co potřebujete vědět

 • Kemp se koná od čtvrtka 1. do neděle 4. února 2018 v Nymburce

 • Náš kemp je určený pro děti od 6 let a jejich rodiče (děti ale mohou jet i samy, ale u šestiletých raději doporučujeme doprovod rodičů). Jako účastníka kempu bez programu mohou rodiče vzít na kemp i sourozence mladšího 6 let (v případě zájmu toto řešíme individuálně - obratte se, prosím, na hesu@hejnova.cz)

 • Kemp je zároveň pořádán pro dospělé sportovce - jak úplné začátečníky tak dlouholeté hobíky

 • Program kempu je sestaven pro všechny sportovní specializace

 • Tréninky povedou všichni trenéři HESU, některé přímo sama Zuzana Hejnová. Zatrénujete si tak s mistryní světa!

 • V ceně kempu jsou i večerní programy, dárky od partnerů a závěrečné vyhodnocení vč. cen :-)

Máme program, který bude bavit…

…dospělé sportovce

Sušice_2017-273.jpg

Pro dospělé máme připravenu celokempovou hru, která bude rozdělena do několika etap plných sportovních i nesportovních (večerních) aktivit. :-) Užijete si například…

 • kondiční kruhový trénink, atletiku,

 • výběhy se Zuzkou, trénink s dětmi,

 • kolektivní hry, plavecký trénink,

 • sauny a regeneraci ve vířivce.

…malé sportovce

 1. Tělocvična: rozvoj všeobecných sportovních dovedností

 2. Atletika: komplexní atletická průprava

 3. Bazén: plavecký trénink jako doplňková aktivita

 4. Regenerace: protahování, regenerace ve vířivce, relaxace

Pro sportovce je náš kemp ideální. Kromě programu totiž nabízíme také pomoc trenérů. Pokud budete chtít, tak vám pomohou například s technikou běhu nebo zlepšením výkonnosti. To samé platí i pro týmy! Po tréninku se můžete těšit na regeneraci a správnou stravu. 

Co získáte a za kolik

Získáte především intenzivní sportovní zážitek. Zaměřujeme se na komplexní rozvoj pohybových dovedností dětí, povzbuzujeme v nich zdravou soutěživost, ale zároveň je učíme pracovat v týmu. Dbáme na to, aby při sportování správně pily a jedly.

Pro dospělé máme připravený bohatý program plný pohybu, regenerace a zdravého (i výborného ;) jídla. Zapracujete na své kondici a máte možnost vyzkoušet si velké množství sportů. Program tohoto kempu připravila první trenérka Zuzany Hejnové Dana Jandová.

Cena 4 450 Kč za osobu zahrnuje:

 • Ubytování na tři noci

 • Strava během celého kempu (snídaně, svačiny, obědy a večeře)

 • V ceně jsou též veškeré nájmy sportovišť jako např. bazén, atletický tunel, tělocvičny, wellness atd.

 • Práce trenérů, instruktorů

 • Sportovní triko Nike s logem HESU

Registrace je platná až po zaplacení. Cena platí při registraci a převodu platby do 17. ledna, při registraci od 18. ledna je cena 4895,- Kč. Při stornování registrace vracíme celou částku do 2. ledna, do 18. ledna vracíme 50 % částky. Po tomto datu již není možné peníze vrátit. 

Po registraci vám obratem přijde potvrzovací email. Pokud email nenajdete v doručené poště, prosíme vás, abyste zkontrolovali složku s nevyžádanou poštou (spamy) a případně s hromadnými mailingy (např. u Seznamu složka "Hromadné"). Pokud ani tak mail nenajdete, kontaktujte nás na mpavlu@hejnova.cz a my prověříme, zda vaše registrace proběhla v pořádku.

V současné chvíli řešíme technický problém s přihlašovacím formulářem, který automaticky navyšuje cenu kempu. Cenu uvedenou v odpovědním emailu při registraci, prosím, ignorujte a berte jako platnou pouze tu uvedenou výše na této stránce (tj. 4 450,- Kč).

Máme skupinovou slevu 10 % pro ty, kdo se přihlásí ve dvou či více (například rodič s dítětem, sourozenci nebo kamarádi). V případě, že vám sleva nebude započítána, prosím, obracejte se na hesu@hejnova.cz

Po správném odeslání registrace na kemp obdržíte emailem potvrzení o registraci. V případě jakéhokoliv problému s registrací nás kontaktujte na mpavlu@hejnova.cz.

Chcete věnovat kemp jako dárek? Vytiskněte si náš dárkový poukaz!