Letní sportovní kemp pro týmy v Sušici

Toto léto dostaneme váš tým do formy a připravíme vás na novou sezónu, že vás vaši soupeři nepoznají! Domluvte se a vyrazte na náš HESU kemp, který pořádáme od 4. do 10. července 2015 v Sušici.

K dispozici budeme mít atletickou dráhu, hřiště na tenis, fotbal, florbal, volejbal, basket i další sportoviště. Bydlet budeme v útulném Hotelu Gebreta, kde pro nás připraví zdravou a vyváženou stravu, aby nám šlo sportování lépe od ruky.

Proč jet s týmem na kemp hesu

Protože to funguje. Nejlepší vizitkou je patronka HESU Zuzana Hejnová a její výsledky. O vás se na kempu nebude starat nikdo jiný, než právě trenéři a profesionálové, kteří se starají i o Zuzku. Jde o trenéry, fyzioterapeuty a odborníky na výživu – nejlepší v oboru.

A to je přesně to, co potřebujete k úspěchu ve vašem sportu, jedno jestli je to volejbal, florbal, hokej, fotbal nebo třeba tenis. Potřebujete profesionály, kteří vám ukáží, co můžete dělat lépe, kde máte rezervy a jak nové poznatky aplikovat do praxe. Nehoníme však jen sekundy a body. Pokud se v průběhu sezony zraníte, budete vašemu týmu k ničemu. Nedílnou součástí našich kempů je relaxace a péče o vlastní tělo, aby nás nezradilo. Připravíme pro váš tým tréninkový plán na míru vašemu sportu, abyste zlepšili dovednosti, které jsou právě pro váš sport nejužitečnější.

Naše tréninky rozvíjí

  1. rychlostní pohybové schopnosti jako je rychlost reakce, akcelerační rychlost, rychlost jednotlivých pohybů, lokomoční a frekvenční rychlost,
  2. silové pohybové schopnosti, kam patří především odrazová a odhodová síla,
  3. vytrvalostní pohybové schopnosti, kam zařazujeme zejména obecnou vytrvalost,
  4. ostatní pohybové schopnosti – obratnost, koordinace, pohyblivost.
Vemte svůj tým na můj kemp. Poznáme se a společně si zatrénujeme. Klidně vemte i svoje děti, máme pro ně program :)

Důležité informace

MístoHotel Gebreta, Sušice
Termín4. – 10. červenec 2015
Cena6 990 Kč / osoba

Cena 6 990 Kč za osobu zahrnuje:

  • Ubytování na 6 nocí
  • Strava během celého kempu (snídaně, svačiny, obědy a večeře)
  • Přístup na všechna sportoviště
  • Práce trenérů, instruktorů, fyzioterapeutů a výživových poradců