HESU Zdravé menu

Zlepšete si svůj jídelníček s naším programem! Vyzkoušejte si výborné zdravé recepty, ochutnejte nové výrobky, a vylepšete své výkony – ať už na trati nebo na hřišti.

Ze všech stran slýcháme, že máme jíst zdravou a pestrou stravu, co to ale přesně znamená? Jak by měl vypadat správný jídelníček pro dospělé, kteří rekreačně sportují nebo závodí? A proč by děti měli jíst zeleninu, když je čokoládová tyčinka tak dobrá a podle reklamy plná mléka?

Pojďte do toho se mnou! Máme připraveno spousty dobrot a výborné recepty.
— Zuzana Hejnová

S pomocí Moniky Divišové, expertky na výživu, vám ukážeme, jak zdravě a chutně změnit jídelníček celé vaší rodiny. Mezi říjnem a květnem od nás dostanete minimálně 5 tématických balíčků, které vám představí výborné zdravé potraviny a tipy, jak je správně vybírat a nakupovat. V balíčku na vás čeká také lahodný recept, podle kterého vaše děti (s vaší pomocí) uvaří skvělé jídlo plné vitamínů a spousty dalších zdraví prospěšných látek. Aby děti zdravé vaření bavilo, získají za každé uvařené jídlo samolepku. Když nasbírají alespoň 4, čeká na ně v květnu odměna v podobě bonusového balíčku plného zdravých dobrot.

6 balíčků plných zdraví:

  1. Říjen: Ovoce
  2. Prosinec: Sladké
  3. Leden: Tyčinky
  4. Březen: Sendviče a svačiny
  5. Květen: Zelenina
  6. Bonusový balíček s odměnou

A co na vás v každém balíčku čeká?

  • Vzorky zdravých potravin: těšte se na konkrétní produkty (třeba celozrnné sušenky, ovocno-oříškové tyčinky bez cukru a další) nebo samostatnou potravinu z které vykouzlíte výborný recept (např. cizrna, oříšky a další). Ochutnat může celá rodina!
  • Recept na doma pro děti: děti budou mít za úkol uvařit dle receptu, který v balíčku najdou
  • Na webu na vás čekají praktické tipy, jak nakoupit zdravé a kvalitní potraviny a i trocha teorie (proč je bílý cukr špatný?)

Registrační poplatek

ČlenstvíPoplatek
Účastníci aktivit HESU1 200 Kč
Pokud jste u nás noví1 500 Kč

Platba platí pro celou rodinu za 6 balíčků. Balíčky je možné si vyzvednout v sídle HESU, na kroužcích nebo poštou na základě individuální dohody.

 

Přihlaste se a začněte žít zdravěji

Jméno *
Jméno
Jste členem HESU? *
Chodí vaše děti na naše tréninky, účastní se kempů nebo s námi trénujete po práci?