Náš tým

ZUZANA HEJNOVÁ

zakladatelka HESU

Zuzku snad ani není třeba představovat: olympijská medailistka, mistryně světa a reprezentantka ČR. Pochází z Liberce a jako malá byla aktivní dítě. Zkoušela různé sporty a už 2. třídy chodila na kroužek atletiky.  Byla vedena k všestrannosti a na tomto přístupu jsou dnes založeny tréninky HESU. Její sportovní sen, získat medaili na olympiádě, se jí splnil. Nesnáší létání letadlem, ale moc ráda cestuje, nejraději po Asii.

 
 
 
 

HONZA ŽALUD

spoluzakladatel a ředitel HESU

Ke sportu ho přivedla maminka, na základní škole potom získal atletický základ. Vystudoval FTVS UK. V současnosti se v HESU zaměřuje na tréninky dospělých. K jeho koníčkům patří běh, lyže, tenis, golf, potápění a ještě mnoho dalších. Rád také cestuje nebo si čte. Vedení HESU ho naplňuje každý den.

 

DANA JANDOVÁ

trenérka HESU

Dana vstoupila do života sportu sportovní gymnastikou, volejbalem a plynule přešla k závodní atletice, v níž  reprezentovala ČR v sedmiboji. Po zranění vystudovala FTVS - trenérství a jako trenérka funguje dodnes. Zuzku přivedla k 1. titulu MS Juniorů do 17 let a dále vychovala a vychovává mnoho reprezentantů. Jak sama o sobě říká:" Nebojím se žádného sportu, který se odehrává nohama na zemi :-)  Z letadla bych ale určitě neskočila ". Její heslo zní: “S úsměvem jde všechno líp :-)”

 

ALENA HEJNOVÁ

dětská trenérka HESU a maminka Zuzky

Ála s atletikou začínala už na základní škole a v 11 letech začala závodně hrát tenis. Má vysokoškolské vzdělání zaměřené na tělesnou výchovu a zkušenosti s trénováním dětí mladšího školního věku. Ráda čte, jezdí na bruslích a na kole.

 

PAVEL HEJN

trenér HESU a tatínek Zuzky

Pavel v dětství zkoušel volejbal, hokej i fotbal, ale nejvíce ho bavil orientační běh. Dnes učí děti sportovní všestrannosti, správné výživě a regeneraci. Tyto hodnoty předal i své dceři Zuzce, kterou považuje za sportovní vzor.

 

LENKA ŠTĚPÁNOVÁ

trenérka a koordinátorka trenérů školních tréninků

Lenka se ke sportu dostala díky rodičům. Nejvíce se věnovala basketbalu, který hrála už od 3. třídy. Vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně. V současnosti je trenérkou a učitelkou 1. stupně na ZŠ genpor. F. Peřiny. Kromě sportu má ráda cestování a hudbu.

 

MONIKA DIVIŠOVÁ

výživová poradkyně HESU

Monika se specializuje na oblast výživy. Učí ostatní, jak si připravit jídlo, které podpoří tělo při výkonu a přitom výborně chutná. Zároveň je také lektorkou a koučkou. Ráda sportuje, cvičí jógu, jezdí na kole nebo chodí běhat do lesa.

 

LUCIE KOMRSKOVÁ

poradkyně zdravého životního stylu

Lucka začínala se sportovní gymnastikou, až pak se dostala k atletice. Má široké znalosti v oblasti sportu a zdravé výživy. Znalosti získala během studia na FTVS. Baví ji jóga, knihy a tanec. Zastává motto: Ve zdravém těle zdravý duch!

 

MÍŠA MUSILOVÁ

trenérka HESU

Míša je opravdu všestranná sportovkyně. Začínala s tancováním, aerobikem a atletikou. Již 11 let trénuje bodystyling, cvičení na trampolínách, spinning a aerobik. Dětem se věnuje jako učitelka při hodinách tělocviku a mimoškolně jako trenérka HESU.

 
 
 

JIŘÍ DOLEŽAL

trenér HESU

Jirka začal se sportem v 5 letech jako běžkař. Postupně vyzkoušel mnoho dalších sportů, ale jeho srdce si získala atletika. Už 9 let má zkušenosti s tréninkem dětí. Začínal jako instruktor lyžování, v současnosti působí na FTVS a v USK v Praze. Má rád posilování, čtení a cestování.

 

TEREZA BARTOŠOVÁ

trenérka HESU

Tereza sportuje od malička. Od moderní gymnastiky se dostala až k ultramaratonu. Po studiu Fyzioterapii na UK FTVS se pracovala v RunCzech. Nyní se věnuje běžeckým tréninkům a tréninkům ve fitness. Ač se to na první pohled nezdá, nejradši má tréninky, kde se pořádně dře, jako je např. TABATA a posilování s vlastní váhou těla (TRX, fitball, bosu). U svých svěřenců klade vždy důraz na zdravotní aspekty tréninků. Kromě sportu patří mezi její koníčky hra na klavír, cestování, psaní, pečení a psi.

 

ANIČKA HUBATOVÁ VACKOVÁ

trenérka HESU

Anička se k atletice dostala již v osmi letech a ač nyní už nezávodí, trénuje na pražském Olympu děti již třetím rokem. Od podzimu je také trenérkou International Meridian School. Anička obdivuje v atletice především vícebojaře a jejich všestrannost. Mezi její další koníčky patří lyžování, kolo, volejbal, cestování, fotografie a hudba.

 
trener_tomas_vodicka.png

TOMÁŠ VODIČKA

trenér HESU

Tomáše ke sportu přivedla rodina. Začínal u bojového umění Taekwondo, kterému se věnuje více než 10 let. Postupem času ale přešel na atletiku, která ho nadchla. V HESU působí jako trenér dětí - Praha-Zličín, Meridian a také Řepy. Mezi jeho koníčky vedle sportu patří akční a sci-fi filmy nebo třeba cestování.

 

 
HESU - Tym medailonek - Trener 03.png

KAROLINA HLAVATÁ

trenérka HESU

Kája s atletikou začala už jako dítě na základní škole. Má za sebou řadu sportovních úspěchů především z překážkových běhů. V současné chvíli studuje psychologii a speciální pedagogiku na UK. Vedle atletiky patří mezi její zájmy lyžování, jóga nebo in-line bruslení. V současné době v HESU působí jako trenérka dětí.