Náš tým

ZUZANA HEJNOVÁ

zakladatelka HESU

Zuzku snad ani není třeba představovat: olympijská medailistka, mistryně světa a reprezentantka ČR. Pochází z Liberce a jako malá byla aktivní dítě. Zkoušela různé sporty a už 2. třídy chodila na kroužek atletiky.  Byla vedena k všestrannosti a na tomto přístupu jsou dnes založeny tréninky HESU. Její sportovní sen, získat medaili na olympiádě, se jí splnil. Nesnáší létání letadlem, ale moc ráda cestuje, nejraději po Asii.

 

HONZA ŽALUD

spoluzakladatel a ředitel HESU

Ke sportu ho přivedla maminka, na základní škole potom získal atletický základ. Vystudoval FTVS UK. V současnosti se v HESU zaměřuje na tréninky dospělých. K jeho koníčkům patří běh, lyže, tenis, golf, potápění a ještě mnoho dalších. Rád také cestuje nebo si čte. Vedení HESU ho naplňuje každý den.

 

DANA JANDOVÁ

trenérka HESU

Dana vstoupila do života sportu sportovní gymnastikou, volejbalem a plynule přešla k závodní atletice, v níž  reprezentovala ČR v sedmiboji. Po zranění vystudovala FTVS - trenérství a jako trenérka funguje dodnes. Zuzku přivedla k 1. titulu MS Juniorů do 17 let a dále vychovala a vychovává mnoho reprezentantů. Jak sama o sobě říká:" Nebojím se žádného sportu, který se odehrává nohama na zemi :-)  Z letadla bych ale určitě neskočila ". Její heslo zní: “S úsměvem jde všechno líp :-)”

 

ALENA HEJNOVÁ

trenérka dětí a maminka Zuzky

Ála s atletikou začínala už na základní škole a v 11 letech začala závodně hrát tenis. Má vysokoškolské vzdělání zaměřené na tělesnou výchovu a zkušenosti s trénováním dětí mladšího školního věku. Ráda čte, jezdí na bruslích a na kole.

 

PAVEL HEJN

trenér dětí a tatínek Zuzky

Pavel v dětství zkoušel volejbal, hokej i fotbal, ale nejvíce ho bavil orientační běh. Dnes učí děti sportovní všestrannosti, správné výživě a regeneraci. Tyto hodnoty předal i své dceři Zuzce, kterou považuje za sportovní vzor.

 

LENKA ŠTĚPÁNOVÁ

trenérka dětí

Lenka se ke sportu dostala díky rodičům. Nejvíce se věnovala basketbalu, který hrála už od 3. třídy. Vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně. V současnosti je trenérkou a učitelkou 1. stupně na ZŠ genpor. F. Peřiny. Kromě sportu má ráda cestování a hudbu.

 

MÍŠA MUSILOVÁ

trenérka HESU

Míša je opravdu všestranná sportovkyně. Začínala s tancováním, aerobikem a atletikou. Již 11 let trénuje bodystyling, cvičení na trampolínách, spinning a aerobik. Dětem se věnuje jako učitelka při hodinách tělocviku a mimoškolně jako trenérka HESU.

 
HESU - Tym medailonek - Trener 05.png

TOMÁŠ VODIČKA

trenér HESU

Tomáše ke sportu přivedla rodina. Začínal u bojového umění Taekwondo, kterému se věnuje více než 10 let. Postupem času ale přešel na atletiku, která ho nadchla. V HESU působí jako trenér dětí - Praha-Zličín, Meridian a také Řepy. Mezi jeho koníčky vedle sportu patří akční a sci-fi filmy nebo třeba cestování.

 
HESU - Tym medailonek - Trener 06.png

MARTIN LEVÝ

Manažer HESU kroužků a individuální trenér

Martin je nejen všestranným sportovcem, ale také činorodým jedincem. Když zrovna neběhá a nebo neučí běhat ostatní, najdete ho pod basketbalovým košem nebo s foťákem v ruce či na tanečním parketu. V současné chvíli působí v naší akademii jako manažer našich trenérů kroužků či jako trenér individuálních tréninků.

 
HESU - Tym medailonek - Martin Capouch.png

MARTIN CAPOUCH

trenér dětí

Martin je pozemním hokejistou každým coulem. Věnuje se mu už od dětství a ke sportu má celkově prostě blízko. Proto se rozhodl studovat také FTVS a tak se dostal i k nám do HESU, kde trénuje naše nejmenší. 

 
HESU - Tym medailonek_Petra Bursova.png

PETRA BRUSOVÁ

trenérka dětí

Vystudovala pedagogickou fakultu na Masarykově univerzitě obor anglicky a francouzský jazyk. V dětství dostala základy baletu a tance a ke sportu ji přivedl zejména volejbal na gymnáziu a poté aerobic. Baví ji cvičit a hrát si s dětmi a pozorovat, jak se díky pohybu rozvíjejí. Je certifikovanou trenérkou všeobecných pohybových aktivit pro děti a mládež a vedu také kurzy Děti na startu. Jezdí na kole, lyžuje, hraje badminton, užívá si saunu, ráda zpívá a vlastně moc neposedí ;)

 
Andrea Erbenová.png

ANDREA ERBENOVÁ

trenérka dětí

Andrea začínala jako cvičitelka gymnastiky, než ji učarovala atletika a tak se stala trenérkou. Vše začalo na HESU kempu, kam vyrazila jako jedna z účastnic. Ve volném čase ráda kreslí a maluje.

 

MONIKA DIVIŠOVÁ

výživová poradkyně HESU

Monika se specializuje na oblast výživy. Učí ostatní, jak si připravit jídlo, které podpoří tělo při výkonu a přitom výborně chutná. Zároveň je také lektorkou a koučkou. Ráda sportuje, cvičí jógu, jezdí na kole nebo chodí běhat do lesa.

 

LUCIE KOMRSKOVÁ

poradkyně zdravého životního stylu

Lucka začínala se sportovní gymnastikou, až pak se dostala k atletice. Má široké znalosti v oblasti sportu a zdravé výživy. Znalosti získala během studia na FTVS. Baví ji jóga, knihy a tanec. Zastává motto: Ve zdravém těle zdravý duch!

 

JIŘÍ DOLEŽAL

trenér HESU

Jirka začal se sportem v 5 letech jako běžkař. Postupně vyzkoušel mnoho dalších sportů, ale jeho srdce si získala atletika. Už 9 let má zkušenosti s tréninkem dětí. Začínal jako instruktor lyžování, v současnosti působí na FTVS a v USK v Praze. Má rád posilování, čtení a cestování.

 

TEREZA BARTOŠOVÁ

trenérka HESU

Tereza sportuje od malička. Od moderní gymnastiky se dostala až k ultramaratonu. Po studiu Fyzioterapii na UK FTVS se pracovala v RunCzech. Nyní se věnuje běžeckým tréninkům a tréninkům ve fitness. Ač se to na první pohled nezdá, nejradši má tréninky, kde se pořádně dře, jako je např. TABATA a posilování s vlastní váhou těla (TRX, fitball, bosu). U svých svěřenců klade vždy důraz na zdravotní aspekty tréninků. Kromě sportu patří mezi její koníčky hra na klavír, cestování, psaní, pečení a psi.

 

ANIČKA HUBATOVÁ VACKOVÁ

trenérka HESU

Anička se k atletice dostala již v osmi letech a ač nyní už nezávodí, trénuje na pražském Olympu děti již třetím rokem. Od podzimu je také trenérkou International Meridian School. Anička obdivuje v atletice především vícebojaře a jejich všestrannost. Mezi její další koníčky patří lyžování, kolo, volejbal, cestování, fotografie a hudba.