Náš tým

ZUZANA HEJNOVÁ

zakladatelka HESU

Zuzku snad ani není třeba představovat: olympijská medailistka, mistryně světa a reprezentantka ČR. Pochází z Liberce a jako malá byla aktivní dítě. Zkoušela různé sporty a už 2. třídy chodila na kroužek atletiky.  Byla vedena k všestrannosti a na tomto přístupu jsou dnes založeny tréninky HESU. Její sportovní sen, získat medaili na olympiádě, se jí splnil. Nesnáší létání letadlem, ale moc ráda cestuje, nejraději po Asii.

 

HONZA ŽALUD

spoluzakladatel a ředitel HESU

Ke sportu ho přivedla maminka, na základní škole potom získal atletický základ. Vystudoval FTVS UK. V současnosti se v HESU zaměřuje na tréninky dospělých. K jeho koníčkům patří běh, lyže, tenis, golf, potápění a ještě mnoho dalších. Rád také cestuje nebo si čte. Vedení HESU ho naplňuje každý den.

 

DANA JANDOVÁ

trenérka HESU

Dana vstoupila do života sportu sportovní gymnastikou, volejbalem a plynule přešla k závodní atletice, v níž  reprezentovala ČR v sedmiboji. Po zranění vystudovala FTVS - trenérství a jako trenérka funguje dodnes. Zuzku přivedla k 1. titulu MS Juniorů do 17 let a dále vychovala a vychovává mnoho reprezentantů. Jak sama o sobě říká:" Nebojím se žádného sportu, který se odehrává nohama na zemi :-)  Z letadla bych ale určitě neskočila ". Její heslo zní: “S úsměvem jde všechno líp :-)”

 

ALENA HEJNOVÁ

trenérka dětí a maminka Zuzky

Ála s atletikou začínala už na základní škole a v 11 letech začala závodně hrát tenis. Má vysokoškolské vzdělání zaměřené na tělesnou výchovu a zkušenosti s trénováním dětí mladšího školního věku. Ráda čte, jezdí na bruslích a na kole.

 

PAVEL HEJN

trenér dětí a tatínek Zuzky

Pavel v dětství zkoušel volejbal, hokej i fotbal, ale nejvíce ho bavil orientační běh. Dnes učí děti sportovní všestrannosti, správné výživě a regeneraci. Tyto hodnoty předal i své dceři Zuzce, kterou považuje za sportovní vzor.

 

LENKA ŠTĚPÁNOVÁ

trenérka dětí

Lenka se ke sportu dostala díky rodičům. Nejvíce se věnovala basketbalu, který hrála už od 3. třídy. Vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně. V současnosti je trenérkou a učitelkou 1. stupně na ZŠ genpor. F. Peřiny. Kromě sportu má ráda cestování a hudbu.

 

MÍŠA MUSILOVÁ

trenérka dětí

Míša je opravdu všestranná sportovkyně. Začínala s tancováním, aerobikem a atletikou. Již 11 let trénuje bodystyling, cvičení na trampolínách, spinning a aerobik. Dětem se věnuje jako učitelka při hodinách tělocviku a mimoškolně jako trenérka HESU.

 
Andrea Erbenová.png

ANDREA ERBENOVÁ

trenérka dětí

Andrea začínala jako cvičitelka gymnastiky, než ji učarovala atletika a tak se stala trenérkou. Vše začalo na HESU kempu, kam vyrazila jako jedna z účastnic. Ve volném čase ráda kreslí a maluje.

 
Michaela Šlosarová.png

MICHAELA ŠLOSAROVÁ

trenérka dětí

Míša začala se sportem opravdu velmi brzy - ve čtyřech letech, kdy ji maminka přivedla k moderní gymnastice, které se věnuje až do dnešního dne. Je všestrannou sportovkyní, v atletice se věnovala hlavně tratím 400 a 800 m a k tomu skoku do výšky. Trenérsky se věnuje kromě malý gymnastek také všeobecné sportovní přípravě dětí na základních školách.

 
Kamil Leština.png

KAMIL LEŠTINA

trenér dětí

Kamil přišel k atletice na sportovním gymnáziu. Předtím se věnoval fotbalu, plavání, cyklistice a nakonec házené. Je tak všestranným sportovcem, který se ve volný chvílích věnuje i hře na trubku. Aktuálně působí jako trenér dětí na pražském Zličíně.

 

HANKA VARGOVÁ

trenérka dětí

Hanka je sportovkyně každým coulem. Kromě atletiky, kde jí nejvíce učarovaly překážky, se věnuje i dalším sportům - ráda si zaběhá, a když napadne sníh, tak vyrazí třeba na snowboard a nebo na běžky. Aktuálně rozšířila naše řady trenérů dětí v Praze, konkrétně na ZŠ T.G.M. v Holešovicích.

 
HESU - Tym medailonek - Trener 05.png

TOMÁŠ VODIČKA

trenér HESU - kempy

Tomáše ke sportu přivedla rodina. Začínal u bojového umění Taekwondo, kterému se věnuje více než 10 let. Postupem času ale přešel na atletiku, která ho nadchla. V HESU působí jako trenér na sportovních kempech. Mezi jeho koníčky vedle sportu patří akční a sci-fi filmy nebo třeba cestování.

 
HESU - Tym medailonek - Trener 06.png

MARTIN LEVÝ

Individuální trenér

Martin je nejen všestranným sportovcem, ale také činorodým jedincem. Když zrovna neběhá a nebo neučí běhat ostatní, najdete ho pod basketbalovým košem nebo s foťákem v ruce či na tanečním parketu. V současné chvíli působí v naší akademii jako manažer našich trenérů kroužků či jako trenér individuálních tréninků.

 
Markéta Pavlů.png

MARKÉTA PAVLŮ

Koordinátor kroužků a marketingová a administrativní podpora HESU

 
kOO

MONIKA DIVIŠOVÁ

Konzultant HESU v oblasti výživy

Monika se specializuje na oblast výživy. Učí ostatní, jak si připravit jídlo, které podpoří tělo při výkonu a přitom výborně chutná. Zároveň je také lektorkou a koučkou. Ráda sportuje, cvičí jógu, jezdí na kole nebo chodí běhat do lesa.

 

LUCIE KOMRSKOVÁ

Konzultant HESU v oblasti zdravého životního stylu

Lucka začínala se sportovní gymnastikou, až pak se dostala k atletice. Má široké znalosti v oblasti sportu a zdravé výživy. Znalosti získala během studia na FTVS. Baví ji jóga, knihy a tanec. Zastává motto: Ve zdravém těle zdravý duch!

 
Radka Kulhánková.png

RADKA KULHÁNKOVÁ

poradkyně HESU v oblasti psychologie

Radka se v současné době zabývá především poradenstvím v oblasti sportu, osobnostního rozvoje a školství. Spolupracuje s HESU Elite team, Zuzkou Hejnovou a dalšími úspěšnými vrcholovými sportovci z různých sportů. Na své práci má ráda, že je velice zajímavá a pestrá. Ráda sportuje, a to hlavně se svou rodinou.