Všichni účastníci našich kempů mohou nově využít jedinečné příležitosti získat

voucher v hodnotě 2000,- na produkty STARLIFE za zvýhodněnou cenu 500,-.

Zakladatelem a majitelem společnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy. Produkty jsou určeny pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, kdo si chce cíleně uchovat skvělé zdraví a zlepšit životní styl sobě i svým blízkým. Řadu z těchto produktů vyzkoušela také sama Zuzka.

Filozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. S pomocí produktů společnosti STARLIFE dokáže lidský organismus dosáhnout harmonie ve všech třech oblastech – fyzické, psychické a emocionální. Základní řada produktů je složena z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi filozofie čínské dynastie Ming a umocněna východní moudrostí a poznatky nejnovějších vědeckých studií. Účinky produktů jsou dlouhotrvající a přetrvávají i po skončení jejich užívání. Užíváním produktů společnosti STARLIFE se organismus doslova nabíjí energií.

V jednoduchosti je krása, síla a efektivita.

Produkty STARLIFE jsou vyráběny v USA u výrobců, kteří splňují nejpřísnější normy kvality pod označením GMP – Good Manufacturing Practices. Tento certifikát GMP má i společnost, která zabezpečuje balení produktů. Celý proces je tak na nejvyšším stupni kontroly, který odpovídá nejen farmaceutickým požadavkům.

STARLIFE nabízí zdravý životní styl

  • více než 200 produktů pro každého (0 – 100 let)

  • vyznačuje se širokým portfoliem produktů

  • garantuje kvalitní produkty s vysokým obsahem účinných látek

  • dbá na původ používaných rostlin, bylin a surovin, na jejich zpracování a koncovou výrobu produktů, včetně balení; má pouze výrobce s certifikátem GMP

  • produkty nejsou testovány na zvířatech

  • nabízí bezplatnou poradnu se členy svého odborného týmu zdarma

Zuzka doporučuje:

Coenzystar Q10.jpg

Coenzystar Q10 - antioxidant, na srdce, imunitu

Vitamin C 1000 star - imunitní systém

Cordyceps Star - proti rakovině, na imunitu, zvýšení energie

Omega-3 star - rybí tuk na cévy, srdce, nervy

Coral Calcium star - na klouby a kosti

Animal star - minerály a vitamíny pro děti