Fyzioterapie

Péče o vlastní tělo musí být nedílnou součástí každého sportování a to včetně toho amatérského. Když nás při sportu začne něco bolet, ignorováním problému bolest nezastavíme, právě naopak. Při přetrvávajících problémech musíme vyhledat odbornou pomoc lékaře. V HESU má na starosti fyzioterapii rekreačních sportovců Jindra Jarý, který se stará i o Zuzku Hejnovou. Váš pohybový aparát bude tedy v těch nejpovolanějších rukou.

Jak to probíhá

Fyzioterapie, jak jí chápeme v HESU, vnímá pohybový aparát jako celek. Můžete za námi přijít nejen, když už vás něco bolí, ale i v případě, že se chcete vyvarovat špatným pohybovým návykům, které vám bolest způsobí v budoucnu. Klasickým příkladem špatného pohybového návyku je chybné držení těla při chůži, při sedu i při sportování. Čím déle se špatného návyku držíme, tím obtížněji se ho budeme zbavovat a následky pak mohou být o to horší. 

Když k nám přijdete s konkrétní bolestí, provedeme nejprve kompletní vstupní vyšetření vašeho těla a na jeho základě se budeme snažit nalézt, kde se skrývá impuls bolesti. Jakmile ho identifikujeme, můžeme se pustit do rehabilitace, která bolest postupně odstraní. V HESU se nebráníme novým trendům ve sportovní medicíně, a proto v naší paletě léčebných postupů nechybí, kromě těch klasických, ani čínská medicína.

CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

  • Fyzioterapie probíhá v Praze
  • Pro členy Klubu HESU máme základní diagnostiku zdarma
  • Jako člen Klubu HESU navíc můžete k poradenství využít slevu 20 % na další služby týmu Zuzky Hejnové (fyzioterapie, výživa, lékař)

další služby pro zdravé sportování

Fyzioterapie jde výborně dohromady s dalšími službami pro rekreační sportovce, které v HESU nabízíme. Pokud vás baví běhání, můžete se přidat do naší komunity a účastnit se běžeckých tréninků pro začínající i pokročilejší běžce, které vede přímo trenér Zuzky Hejnové. Aby vás běhání nebolelo, můžete si nechat poradit ohledně vašeho běžeckého stylu a nechat si sestavit tréninkový plán v rámci našeho tréninkového poradenství. Poradíme vám dokážeme také s výživou a zdravým životním stylem. Pokud chcete opravdu zdravě sportovat, nejlepší možností je přidat se do našeho Klubu HESU, který zahrnuje zvýhodněné ceny na všechny naše služby a také možnost účasti na našich kempech a závodech.

Hlavní fyzioterapeut HESU Jindra Jarý

Hlavní fyzioterapeut HESU Jindra Jarý

Cena

Pro členy našeho klubu máme 20% slevu.

ČasCena
30 minut (fyzio)400 Kč
1 hodina (fyzio)750 Kč
1 hodina (fyzio + čínská medicína)900 Kč
5 hodin (fyzio + čínská medicína)4 200 Kč

Přihlaste se na naši fyzioterapii,
čas si s vámi domluvíme individuálně

Jméno *
Jméno