Elite tým

Představujeme vám současné členy a trenéry našeho Elitního týmu.

DANA JANDOVÁ - trenérka

Dana vstoupila do života sportu sportovní gymnastikou, volejbalem a plynule přešla k závodní atletice, v níž  reprezentovala ČR v sedmiboji. Po zranění vystudovala FTVS - trenérství a jako trenérka funguje dodnes. Zuzku přivedla k 1. titulu MS Juniorů do 17 let a dále vychovala a vychovává mnoho reprezentantů. Jak sama o sobě říká:" Nebojím se žádného sportu, který se odehrává nohama na zemi :-)  Z letadla bych ale určitě neskočila ". Její heslo zní: “S úsměvem jde všechno líp :-)”

Dana je trenérkou Báry Hůlkové.

BÁRA HŮLKOVÁ

Bára je talentovaná atletka, která dříve závodila za AC Turnov, nyní však již závodí v dresu Liaz Jablonec. Cestu k atletice si našla po 6 letech v klučičím fotbalovém družstvu. Atletika ale nakonec vyhrála, ale i tak svou disciplínu stále hledá. Závodí tak ve vícebojích, sprintech, ale také překážkových bězích. Jejím snem je dostat se na Olympiádu a v dálce skočit 7 metrů. Jako pro sprinterku pro ní bylo dosud největším zážitkem setkání s Usainem Boltem, který jí dokonce podepsal tretry :-).


ALEXANDR MATULKA - trenér

Alexandr je jak sám říká ryzím trenérem "dálkoplazů", tedy běžců na dlouhé tratě. I když už je jeho skupina poněkud rozsáhlá, úspěchy v ní rozhodně nechybí. O tom svědčí i úspěchy jednoho z jeho současných svěřenců a našeho Elite Jakuba Davidíka. 

JAKUB DAVIDÍK

Jakub je půlkařskou nadějí české atletiky. Nový český žákovský rekordman na 800m má pro rok 2017 nemalé cíle - start na EYOF 2017 v Maďarsku. Zkušenosti zatím sbírá na mezistátních utkáních, kde se mu také v český barvách daří. 


LUCIE PLAŠILOVÁ - trenérka

Lucie se sportem začínala již jako malá. Prošla si gymnastikou, basketbalem, až v 11 letech zakotvila u atletiky. V 15 letech jí potom učarovaly vrhy, u kterých zůstala dodnes. Jako trenérka má nyní pod svými křídly dva nadějné vrhače - Jakuba a Michala Forejtovy.

JAKUB FOREJT

Jakub je nadějným diskařem. Na loňském MS do 18 let skončil 6. a tak je jeho cílem pro sezónu 2018 opět finále na mezinárodní akci. Zuby si tentokrát brousí na MS do 20 let v Tampere. 

MICHAL FOREJT

Michal je stejně jako jeho bratr diskařem. Nejenže je několikanásobným mistrem ČR, ale sbírá úspěchy i na mezinárodních závodech. Mezi jeho největší úspěchy patří 7. místo na Evropském zimním poháru do 22 let 2018 a 13.místo na MS do 18 let 2017.


PARTNEŘI ELITE TÝMU