Sportovní tréninky pro děti ve Dvoře Králové n. L.

MÍSTO

ZŠ Strž, E. Krásnohorské 2919, Dvůr Králové nad Labem

ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. je malá škola, která má kolem 320 žáků z toho 170 na prvním stupni. Dříve bývala sportovní školou. Hodně se zde hraje florbal, házená, fotbal, softbal. Ale účastní se i atletických soutěží: štafetový pohár, pohár rozhlasu, soutěže ve šplhu, různé krosy, soutěže ve skoku vysokém, OVOV, plní olympijský desetiboj. Mají svoji velkou halu, která je se školou propojená. Za školou je pak dráha a doskočiště, sektor na kouli. U školy je také volejbalové hřiště a zahrada. Atletický stadion je cca 15min cesty od školy.

INFO + PŘIHLÁŠKA

Andrea Erbenová | aerbenova@hejnova.cz | +420 737 321 879

Kroužek probíhá:

  • každou středu od 15:30 - 16:30

Ke kroužkům se můžete připojit i po začátku kurzů. Kroužek je určen pro děti od 6 let věku. Tréninky začínají ve středu 26. září 2018.

 
  1. Klikněte na tlačítko "Přihláška".

  2. Vytvořte "Nový účet" (profil, pod kterým se budete do systému kdykoliv přihlašovat).

  3. Na email, který jste zadali při registraci obdržíte "Validační email" -> registraci potvrďte kliknutím na odkaz ve validačním emailu.

  4. Přejděte na přihlášení a přihlaste se do svého profilu.

  5. Na záložce "Úvod" klikněte na "Nový účastník" a vyplňte pečlivě údaje o přihlašovaném dítěti.

  6. Na záložce "Kroužky" vyberte kroužek, na který chcete dítě přihlásit.

  7. Přijetí vaší přihlášky bude do 10 dnů potvrzeno administrátorem.

  8. Vyplněnou a potvrzenou přihlášku poté najdete na záložce "Úvod" v sekci "Přihlášky ke stažení". Na přihlášce najdete také potřebné údaje k platbě vč. variabilního symbolu.

Vyplněnou přihlášku přineste vytištěnou a podepsanou na první hodinuV případě jakýchkoliv problémů s přihlášením kontaktujte Martina Levého - mlevy@hejnova.cz 

K přihlášce prosím přidejte i potvrzení od lékaře. Výše naleznete vzor potvrzení od lékaře - jedná se pouze o nepovinný vzor a potvrzení můžete dodat i na jakémkoliv jiném formuláři lékaře.

CENA

Platba pololetně:
1x týdně 60min – 1 450,-

Platba ročně:
1x týdně 60min – 2 750,-

 

V případě potřeby vystavení faktury za kroužek se, prosím, obraťte na naši účetní Lenku Dostálovou - ldostalova@hejnova.cz -> v žádosti prosíme rovnou uveďte všechny potřebné informace, které má faktura obsahovat (fakturační údaje, jméno dítěte, částku, požadované znění textu a další informace).

Minimální počet přihlášených pro každý samostatný termín tréninku je 15 dětí.