Sportovní tréninky pro děti ve Dvoře Králové n. L.

MÍSTO

ZŠ Strž, E. Krásnohorské 2919, Dvůr Králové nad Labem

ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. je malá škola, která má kolem 320 žáků z toho 170 na prvním stupni. Dříve bývala sportovní školou. Hodně se zde hraje florbal, házená, fotbal, softbal. Ale účastní se i atletických soutěží: štafetový pohár, pohár rozhlasu, soutěže ve šplhu, různé krosy, soutěže ve skoku vysokém, OVOV, plní olympijský desetiboj. Mají svoji velkou halu, která je se školou propojená. Za školou je pak dráha a doskočiště, sektor na kouli. U školy je také volejbalové hřiště a zahrada. Atletický stadion je cca 15min cesty od školy.

INFO + PŘIHLÁŠKA

Jan Žalud | jzalud@hejnova.cz | +420 777 200 368

Kroužek probíhá:

  • každou středu od 15:30 - 16:30

Ke kroužkům se můžete připojit i po začátku kurzů. Kroužek je určen pro děti od 6 let věku. Tréninky začínají v týdnu od 11. září 2017.

Vyplněnou přihlášku naskenujte a odešlete trenérce na adresu aerbenova@hejnova.cz. Platbu můžete provést převodem na účet či hotově zástupci HESU. Podrobnosti najdete v přihlášce. Prosíme uvést jméno trenérky do plné moci a prohlášení, které je součástí přihlášek.

K přihlášce prosím přidejte i potvrzení od lékaře. Výše naleznete vzor potvrzení od lékaře - jedná se pouze o nepovinný vzor a potvrzení můžete dodat i na jakémkoliv jiném formuláři lékaře.

CENA

Platba pololetně:
1x týdně 60min – 1 450,-

Platba ročně:
1x týdně 60min – 2 750,-

 

Minimální počet přihlášených pro každý samostatný termín tréninku je 15 dětí.