3 důvody, proč naše tréninky

JSOU KOMPLEXNÍ

Nejde o jednostranné cvičení zaměřené na fyzické posílení – kromě pohybu učíme děti také podceňované svalové relaxaci a zásadám zdravé výživy.

JSOU PODLOŽENÉ ZNALOSTMI A ZKUŠENOSTMI

Naše kurzy jsou sestaveny pod dohledem odborníků na trénink, relaxaci i výživu. Tito specialisté pomáhají také přímo Zuzaně Hejnové – jejich výsledky jsou vidět.

ZUZANA HEJNOVÁ NENÍ JENOM JMÉNO

Zuzka osobně povede některé z hodin na kempech. Děti tak budou mít příležitost setkat se a trénovat s mistryní světa a olympijskou medailistkou!

Na čem stavíme

Tréninky v HESU to není hodinka sportování 2x týdně a pak domů k počítači. Tréninky v HESU stojí na čtyřech základních pilířích

  1. Zdravý pohyb
  2. Relaxace
  3. Správná výživa
  4. Přátelství

Na kroužcích se děti naučí základním atletickým disciplínám, jako je běh, skok a hod, dále základům gymnastiky, ale také skupinovým pohybovým i míčovým hrám. U všech těchto činností klademe důraz na zdraví. Pohyb musí být přirozený, nesmí bolet. Naučíme děti správně koordinovat jejich pohyby a rozumět jejich tělu. Vysvětlíme jim kdy a jak odpočívat, protože kvalitní relaxace je nezbytnou podmínkou pro zdravý vývoj svalstva i duše.

Dbáme na to, aby během našich akcí děti správně jedly a dodržovaly pitný režim. Jen tak mohou zůstat dlouhodobě zdravé a mít dostatek energie na školu, sport i zábavu.

Sport učí děti lépe se poznávat mezi sebou, vycházet spolu, překonávat se navzájem a pomáhat si. To všechno jsou vlastnosti, které děti budou potřebovat k úspěchu v dnešní společnosti. Čím dříve si je přisvojí, tím lépe budou s lidmi vycházet v pozdějším věku.

Zuzana Hejnová není jen jméno v názvu naší akademie. Členové jejího týmu kroužky sami vedou a Zuzčiny úspěchy jsou důkazem, že jejich metody fungují. Vše zastřešuje Dana Jandová, která byla první trenérkou Zuzky a odborně dohlíží na tréninkové plány i přípravu kempů.

Čím dříve děti se sportem začnou, tim spíše u něj v pozdějším věku zůstanou, tím spíše ho přijmou jako přirozenou součást svého života. Proto v HESU pracujeme již s dětmi od 6 let věku.