Na této stránce si přečtěte podrobnosti k bonusovému balíčku z programu HESU Zdravé Menu Zuzky Hejnové

Jako bonus si pro vás připravila společnost Vivobar malé překvapením:-)

ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Ahoj sportovče, mlsáš rád a mlsáš zdravě? To je dobře:-) Společnost Vivobar si totiž připravila pro účastníky projektu extra balíček s ochutnávkou tyčinky s příchutí "Coconut dream".

K výrobě tyčinek Vivobar se používá ovoce, ořechy a superpotraviny. A co že to ty superpotraviny jsou?

Partner balíčku

Superpotraviny jsou výjimečné potraviny či doplňky. Super jsou na nich jejich antioxidační účinky, a také to, že podporují imunitní systém. Jejich léčivé účinky byly objeveny již před tisíci lety, kdy drsné podmínky, jako jsou např. pousče, tropické pralesy nebo nadmořská výška, donutily plodiny zadržovat v sobe co možná nejvíce živin, aby v takovém prostředí mohly vůbec přežít. Proto jsou superpotraviny nutričně bohaté.

Vivobar tyčinky se navíc zpracovávají za nízkých teplot, a proto se nezničí jejich cenné látky. Neobsahují lepek, ani sóju. Místo toho se k jejich výrobě používá rýžový protein Sunwarrior, který je lehko stravitelný. Dalším plusem je velký obsah bílkovin, který právě my sportovci potřebujeme, aby se naše unavené svaly rychleji zregenerovaly. Vivobar tyčinky jsou vhodné jak k snídani, tak i ke svačině. A nebo, když vás honí mlsná a vy nechcete moc hřešit. Nebo hřešit jen zdravě ;-)

"Coconut Dream" příchuť budejistě chutnat každému. Kokos mají rádi jak děti, tak i dospělí. Kromě nasládlé chutí, která je pro kokos typická, je tento ořech bohatý na vápník, vlákninu a protein.Inu vše, co každý sportovec potřebuje ve své stravě.