Na této stránce si přečtěte podrobnosti k bonusovému balíčku z programu HESU Zdravé Menu Zuzky Hejnové

Jako bonus si pro vás připravila společnost Vivobar malé překvapením:-)

ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Ahoj sportovče, přejeme ti krásné prázdniny, které už se kvapem blíží :-) A protože jsi celý rok poctivě plnil všechny úkoly z balíčků našeho zdravého menu, máme pro tebe závěrečný extra balíček, které připravily společnosti Lifefood, Biopekárna Zemanka a Vivobar. Od Biopekárny Zemanka a Vivovar se můžete těšit na RAW tyčinky, čokohrudky, Špaldová BIO zvířátka, Jablečné BIO kačenky, BIO ČOKO-KOKOSKY a od Lifefood na vynikající malinovou čokoládu.

Divíte se, že od nás dostáváte čokoládu? Nebojte, i čokoláda může být zdravá :-)

Partneři balíčku

Lifefood čokoláda je totiž raw - je vyrobena z kakaové sušiny, která pochází z nepražených kakaových bobů. Díky ručnímu zpracování a šetrné výrobě za nízkých teplot do 42 °C zůstávají všechny výjimečné chuťové i výživové vlastnosti kakaa zachovány v té nejpřirozenější podobě a maximální koncentraci. Lifefood čokoláda neobsahuje mléko, rafinovaný cukr, umělá sladidla, ztužený tuk, sóju ani lepek. Je slazena přírodním raw sirupem z agáve nebo datlemi. Je to živá čokoláda! Plná důležitých enzymů a energie.

Vivobar tyčinky se stejně jako čokoláda zpracovávají za nízkých teplot, a proto se ani u nich nezničí jejich cenné látky. Neobsahují lepek, ani sóju. Místo toho se k jejich výrobě používá rýžový protein Sunwarrior, který je lehko stravitelný. Dalším plusem je velký obsah bílkovin, který právě my sportovci potřebujeme, aby se naše unavené svaly rychleji zregenerovaly. Vivobar tyčinky jsou vhodné jak k snídani, tak i ke svačině. A nebo, když vás honí mlsná a vy nechcete moc hřešit. Nebo hřešit jen zdravě ;-)

Přejeme ti ještě jednou krásné sportovní prázdniny a hlavně - mlsej zdravě :-) A po prázdninách zase ahoj!