26. 1. 2015 | Jaký byl 1. kemp HESU v Nymburce

Ahoj HESU kamarádi,


máme úspěšně za sebou 1. HESU kemp, který se konal tento víkend 23 – 25. 1. 2015 ve Sportovním centru v Nymburce. Bylo to jedním slovem skvělé. Celé dny byly nabité sportem a zábavou. Některé děti se bály, že budou na kempu osamoceny, avšak už po několika hodinách si našly kamarády možná i na celý život :) Do party se k nám přidali také děti a rodiče, jejichž účast umožnila Olympijská nadace OV.

Děti na kempu poznaly atletický trénink s mojí 1. trenérkou Danou Jandovou a hned si zamilovaly také mojí disciplínu – překážky. Kdybychom trénink neukončili, určitě tam běhají ještě teď :) Trénovali jsme i plavání, kterého se některé děti nejprve trošku bály, ale nakonec je to bavilo a skoro jsme je nemohli z vody vylovit. Měly totiž zkušeného trenéra plavání Davida Petroviče, který pro ně udělal pestrý a zábavný trénink včetně závodu. Závod děti vyhrály a dokonce těsně porazily dospělé družstvo!

V tělocvičnách se dětem věnovala zkušená a oblíbená trenérka Lenka Štěpánová, která pro ně vymýšlela jednu hru za druhou. Děti se přitom pěkně vyřádily. Po nutné regeneraci a relaxaci ve vířivce, která děti moc bavila, se o večerní programy postarali vždy vtipní a zábavní Simona a David Petrovičovi. Smíchem jsme si určitě prodloužili život my i děti :)

Během celého víkendu s námi aktivně sportovali i dospělí a dostali také pěkně do těla. Dospěláky bavil a „ničil“ Honza Žalud svým pestrým programem.

Celým kempem nás provázela píseň od Simony, která přesně vystihuje ducha celého HESU. Zejména pak pasáž „Výkon, rychlost, vítězství, nejlepší je přátelství!“

Všem dětem, dospělým, rodičům i vedení se celý kemp moc líbil, všichni si to užívali a vůbec se nám nechtělo domů. Už se moc těšíme na další akci. 

A jaké byly podle průzkumu u dětí TOP 3 nejoblíbenější aktivity?

  1. Překážky
  2. Všechno :)
  3. Hra „Snášení vajíčka“

Stýská se mi a těším se příště na viděnou!

Vaše Zuzka